Ufak Tefek Cinayetler'in 24. bölümünde kılıçlar çekiliyor

Ufak Tefek Cinayetler'in 24. bölümünde kılıçlar çekiliyor

Ufak Tefek Cinayetler'in 24. bölümünde Merve ve gençliği Serhan konusunda büyük bir tartışma yaşıyor. Genç Merve Serhan'ı kaptırmak istemezken günümüzdeki Merve ise her şeyi yaptığını ama başaramadığını söylüyor. Peki Merve ne karar verecek? İşte detaylar...
 

10 Nisan 2018, Salı 15:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Merve yaptığı planla sonunda şüphelerinde haklı olduğunu gördü. Fakat asıl savaş şimdi başlıyor. Oya kılıcını çekiyor. Hiç beklenmedik bir pakt kuruyor kendine.

Merve'ye gününü gösterecek. Merve ise bambaşka bir planla adım adım yaklaşıyor. İki zeki kadının kapışması sarmaşık'ı dağıtacak.


EDİP ARTIK TARAF SEÇMEK ZORUNDA


Diğer yanda arzu yeni bir aşka adım atmakta. Kim ne tarafta duracak? Edip artık taraf seçmek zorunda; bizi çok şaşırtacak.


Saddam'ın elinden kaçan bir Türkmen oğlu: Selim Bayraktar!


UFAK TEFEK CİNAYETLER 24. BÖLÜM FRAGMANIUFAK TEFEK CİNAYETLER'İN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Gerçek ortaya çıkıyor. Merve ve Pelin’in başı büyük dertte! Her an kendilerini parmaklıklar arkasında bulabilirler. Büyük bir panik ve yeni yeni kurulan oyunlar. Üstelik ikisi de kendini kurtarmanın peşinde. Pek de açık oynamıyorlar.

Diğer yanda Oya’yla Serhan’ın aşkı dolu dizgin devam ediyor. Başlarına geleceklerden habersizler.

Mehmet, Burcu ilişkisinde sona geliniyor. Marifetli bir oyuncu, oyunu ne zaman kaybettiğini hemen anlar… Bu defa kuyulara düşen Burcu mu olacak? Adalet yerini bulacak…

Ve sonunda Sarmaşık’ın en büyük skandalı patlıyor. Merve, Serhan’ın hayatında biri olduğunu anlıyor. Kim olduğunu tespit etmek için şeytanın aklına gelmeyecek bir plan yapıyor. Oya, kuş gibi düşecek tuzağa!


Ufak Tefek Cinayetler 24. bölüm ilk sahne... Merve kendiyle yüzleşiyor!


Ufak Tefek Cinayetler setinde gerilim (Benden Duymuş Olmayın)

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Duffy Mercy: Tecavüze uğradım ve rehin tutuldum