Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon (33. bölüm) 4. fragmanı yayınlandı! Oya'nın bebeği göründü

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon 4. fragmanı yayınlandı. 18 Eylül Salı günü seyircisiyle buluşacak olan Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde Oya'nın bebeği görülüyor. Kerim Adil Sağlam'ın Merve ile yüz yüze gelişi ise yaklaşan fırtınayı haber veren cinsten...

15 Eylül 2018, Cumartesi 16:07 Son Güncelleme:
A A
Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon (33. bölüm) 4. fragmanı yayınlandı! Oya'nın bebeği göründü

Star TV'nin geçen sezon salı günleri büyük bir başarı elde eden dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in yeni sezon 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Daha ilk bölümden heyecan doruğa çıkacağa benziyor. 33. bölümde Emre Çelen'in Sarmaşık'a gelmesi Pelin'i şaşkına çevirirken elindeki bardağı bile düşürmesine sebep oluyor. Kerim Adil Sağlam ile Merve'nin ilk buluşması ise heyecanın doruğa çıkacağını işaret ediyor. Öte yandan Oya'nın Sarmaşık'tan ayrılmadığını duyan Merve, öfkeye kapılıp Oya'nın evine gidince şok bir sürprizle karşılaşıyor. Bebek ağlama sesi ile irkilen Merve, Oya'nın bebeğini gördükten sonra bakalım ne tepki verecek?

33. BÖLÜM 3. FRAGMAN

Cinayeti sorgulayan Kemal ve Hayal; Merve, Serhan, Oya, Pelin, Arzu, Mehmet, Taylan ve Burcu'yu ifadeye alıyor. İçlerinden bir kişi "İşlenen suçu başkanısın üstüne yıkmak suretiyle adaleti yanıltmak ve kasten adam öldürmek" iddiasından dolayı gözaltına alınıyor. Şimdi herkes bu kişinin kim olduğunu merak ediyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yayınlanan son fragmanda dizinin başlama tarihi belli oldu. Ufak Tefek Cinayetler 18 Eylül Salı günü ekranlara gelirken yaz sezonunda salı günleri büyük bir başarı elde eden Erkenci Kuş'un ise yayın günü değişti. 

"ÇOK DAHA FENA OLACAK"

2. tanıtımda arka fonda seslendirme yapan Oya, her şeyin deha fena olacağını belirtip "Neler yaşadık, neler yaptık birbirimize... Kozlarımızı defalarca paylaştık. Bitti, bu kadardı sanıyordum. Meğer yaşadığımız her şey daha başlangıçmış. O güne kadar kumda oynayan çocuklar gibiymişiz. Bundan sonrası daha kanlı, daha yıkıcı ve çok daha sürprizli..." diyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.