Uğradığı kılıçlı saldırı sonrası bagajına koştu! Çıkardığı ise...

ABD'de gündüz vakti sokak ortasında bir kişi kılıçla saldırıya uğradı. Arkada bulunan bir araçta cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde, trafikte tartışan sürücülerden biri, diğerinin üstüne kılıçla yürüdü. Saldırıya uğrayan kişi ise bagajına doğru yöneliyor ve bagajını açtığında büyük şok yaşattı.

12 Kasım 2021, Cuma 14:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD'nin Oregon eyaletinde meydana gelen olayda tüyleri diken diken eden görüntüler anbean kameralara yansıdı. Görüntülerde, koyu renk bir beyzbol şapkası ve gözlük takan bir adamın, kılıcı başının arkasında kaldırdığı ve gömlekle kot pantolon giymiş diğer sürücüye doğru adım attığı görülüyor.


Potansiyel kurban, tehditten etkilenmemiş bir halde kolları yanında sakince aracının yanında duruyor. Karşılaşmayı arabasının içinden kaydeden adamın, ikili hararetli bir şekilde tartışırken "Döv şu adamı" dediği duyuluyor.

BAGAJDAN ÇIKACAKLARDAN HABERSİZDİ

BAGAJDAN ÇIKACAKLARDAN HABERSİZDİ

Kılıçlı adam daha sonra arabasına koştu. Bu sırada diğer sürücü de bagajını açtı ve aceleyle bir şeyler aramaya başladı. Diğer iki adam bu ana kadar bagajdan çıkacak şeyden habersizdi.

Adam aracının arkasında silahını ararken, filmi çeken kişi de ilk önce "Haydi bakalım, ne çıkartacak" dedi, daha sonra da ,"Eyvah" diye bağırdı. Ardından telefonunu kucağına koydu ve ikiliyi video çekmeyi hemen bıraktı.

Araçtan ne tür bir silah çekildiği bilinmiyor ancak sosyal medya kullanıcıları bununla ilgili bolca yorum yaptı. Birçoğu ise, bu silahın bir AK-15 olduğu tahmininde bulundu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Üniversiteden İsrailli Büyükelçiyi kaçırdılar! Şok görüntüler