Uğur Yücel'in zayıflığının sırrı

Uğur Yücel'in zayıflığının sırrı

Uğur Yücel (60), 2015 yılında 120 kiloya çıkınca zayıflamaya karar vermiş ve 1.5 yılda da 46 kilo vermişti. Önceki gece bir yemekte görüntülenen Uğur Yücel’in son hali sevenlerini endişelendirdi. Uğur Yücel 5 kilo daha verip 69’a düştü. Peki bu değişiminin sebebi ne? İşte cevabı...

27 Aralık 2017, Çarşamba 08:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Pek çok ünlü isim gibi bıçak altına yatmadan bu kiloları verdiği söylenen Uğur Yücel'in zayıflamak için ekmeği hayatından çıkardığı, protein ve sebze ağırlıklı beslendiği, sabah-akşam aksatmadan yürüyüş yaptığı ve alkolü minimuma indirdiği şeklinde haberler yapılmıştı.

Bu süre zarfında hızlı bir şekilde zayıflamayı sürdüren Uğur Yücel geçen akşam 2008 yılında yayınlanmaya başlayan Canım Ailem dizisinden oyuncu arkadaşlarıyla buluştu. Kendilerine yapımcı Erol Avcı'nın da eşlik ettiği gecede Uğur Yücel'in dışında Funda Eryiğit, Şebnem Bozoklu, Ezgi Mola ve Ozan Güven isimleri vardı. Sosyal medya hesabından gecenin bu fotoğrafını yoruma kapalı bir şekilde paylaşan Funda Eryiğit; "10 yıl geçmiş, hep mi güzel muhabbet" notunu düşerken Uğur Yücel'in zayıflığı dikkat çekti.Fazla kilolarını doğal yollardan verdiği yazılıp çizilen usta ismin son görüntüsü, ünlü isimlerin ameliyat olduktan sonraki görüntülerine benziyordu ki nitekim de öyle çıktı. Uğur Yücel 2015 yılında mide küçültme ameliyatı olmuş ve bu şekilde hızlı kilo vermesinin sebebi de bu geçirdiği operasyonmuş. 
Gözde Kansu paylaştı, sosyal medya yıkıldı! (Ünlü isimlerin değişimi)


Uğur Yücel İçerde dizisine bir garson sayesinde dahil olmuş


Uğur Yücel ecel terleri döktü

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Defne Samyeli'nin gençlik fotoğrafları ortaya çıktı