Uğurtan Dora kimdir? Uğurtan Dora'nın mesleği dikkat çekiyor

Survivor Türkiye 2021'in başlamasına saatler kaldı diyebiliriz. Gönüllüler takımında daha önce belki de hiç duymadığınız isimler var. Bunlardan biri de Uğurtan Dora. Uğurtan Dora, Survivor Türkiye 2021 Gönüllüler takımında mücadele edecek. Adına şimdiden fan sayfaları açılmış durumda. Survivor'a damga vuracak isimlerden biri olarak gösterilen Uğurtan Dora'yı daha yakından tanıyalım. Uğurtan Dora kimdir? Uğurtan Dora ne iş yapıyor?

08 Ocak 2021, Cuma 15:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Uğurtan Dora nereli?

Uğurtan Dora nereli?

Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 tarihinde İstanbul Şişli’de doğdu. 2000’de Saint Benoit Fransız lisesi ortaokul bölümünden mezun oldu. 2004’da ise Sakıp Sabancı Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Dokuz eylül iktisat bölümünü kazandı.


Uğurtan Dora kimdir?

Uğurtan Dora kimdir?

Uğurtan Dora sutopu, jimnastik, kürek, basketbol, ve fitness spor dallarıyla ilgileniyor. Lisanslı basketbol ENKA - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi olan Uğurtan Dora, Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yaptı.

Uğurtan Dora mesleği

Uğurtan Dora mesleği

Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yöneticilik görevini üstlendi. Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı

Uğurtan Dora Survivor'da

Uğurtan Dora Survivor'da

Survivor Türkiye 2021 Gönüllüler takımında mücadele edecek Uğurtan Dora, iddialı isimlerden biri. 2021 Survivor Gönüllüler kadrosunda Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksell ile birlikte mücadele edecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Safiye Soyman'ın makyajı, sosyal medyaya damga vurdu