Ukraynalı sevgilisi Daria Kyryliuk'un darp ettiği iddia edilen Baran Güneş, şiddet sabıkalısı çıktı!

Geçtiğimiz yaz Çeşme'deki bir beach'te Ukraynalı sevgilisi Daria Kyryliuk'un güvenlik tarafından darp edildiğini söyleyerek gündem yaratan Baran Güneş, şiddet sabıkalısı çıktı.

18 Mart 2021, Perşembe 09:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ukraynalı model Daria Kyryliuk, mekanın güvenliği tarafından saldırıya uğradığı iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Olay sonrası yapılan soruşturmada Ukraynalı güzelin, aynı gün yanında bulunan sevgilisi Baran Güneş tarafından darp edildiği iddiaları da gündeme gelmişti.

Daria'nın ülkesine dönüp şikayetini geri çekmesiyle dava kapanırken; ABD'nin en yüksek tirajlı gazetelerinden New York Post'ta yer alan haber olaya bambaşka bir boyut kazandırdı. Takvim'de yer alan habere göre; Baran Güneş, bundan üç yıl önce Manhattan'daki bir barda tanıştığı kadına cinsel taciz ve saldırı suçuyla hapse mahkum edildi.

New York Post, 2019 Mart'ta ceza alıp mayıs ayında hakkında yakalama kararı çıkan Türk gencin, ABD'den Türkiye'ye kaçtığını yazdı. Norveçli mimar Amanda Kajarvik, kabusun yaşandığı Manhattan Yüksek Mahkemesi'nde Baran Güneş hakkında geçtiğimiz cumartesi günü yeniden dava açtı. Amanda, Mart 2018'de bir gece kulübünde tanıştığı aynı zamanda ABD vatandaşı olan Güneş'in Greenwich Caddesi'ndeki SoHo apartmanındaki dairesine gitti.

2019'DA CEZASI ONANDI

2019'DA CEZASI ONANDI

Genç kadının iddiasına göre Güneş, kendisini reddeden Amanda'yı itip bağırmaya başladı. Genç kadına "Ben süper modellerle birlikte oluyorum, ailemin New York'ta pek çok mülkü var" gibi sözler sarf eden Baran Güneş, Amanda'yla itişmeye başladı. İddiaya göre "Kendine bak ne kadar çirkinsin" diyerek genç kadına öfke saçan Baran Güneş, evden kaçmaya çalışan Norveçli mimarı itti ve bu sırada genç kadın yere düştü.

Güneş, iddiaya göre yerde de Amanda'yı yumruklayınca genç kadının yüzü kanlar içerisinde kaldı. Can havliyle kaçıp hastaneye giden Amanda Kajarvik'in yüzüne dikişler atıldı. Mahkemeye sunulan belgeler sonucunda da Baran Güneş, üçüncü derece saldırı ve ikinci derece cinsel taciz de dahil olmak üzere tüm suçlamalardan mahkum edildi.

Mayıs'a kadar aranan ve hakkında yakalama kararı çıkan Güneş, iddiaya göre de bu nedenle Türkiye'ye kaçtı. O zamanlar 24 yaşında olan Amanda, 24 Mart 2018'de Manhattan'daki "Paul's Casablanca' isimli gece kulübünde aynı zamanda ABD vatandaşı olan Güneş ile tanıştı. Amanda Kjarvik, arkadaşlarıyla Baran Güneş'in Greenwich Caddesi'ndeki SoHo apartmanındaki dairesine gitti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sadakatsiz'de Derin'e büyük şok: Boşanmak istediğimi söyleyeceğim!