Ümit Davala'dan Beşiktaş değerlendirmesi

Galatasaraylı eski milli futbolcu Ümit Davala, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu ziyareti sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, “Beşiktaş’ı büyük başarısından dolayı kutluyorum” dedi.

08 Aralık 2017, Cuma 14:28
A A
Ümit Davala'dan Beşiktaş değerlendirmesi
Galatasaray’ın 2000’de UEFA Şampiyonluğu'nda ve Milli Takımımızın 2002’deki dünya üçüncülüğünde takımların ayrılmaz bir parçası olan Ümit Davala,” Beşiktaş nağmağlup ve Türkiye açısından şampiyonlar ligi gruplarında puan rekoru kırarak grubunu lider bitirdi. Bu çok önemli bir başarı. Türk futbolu için bundan sonraki aşamalarda yolunun açık olmasını diliyorum. İnşallah Beşiktaş’ta bizim 2000’de yakaladığımız başarıyı yakalar. “şeklinde düşüncelerini açıkladı.
 
Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da “Alınan her puanla Türkiye’nin ülke puanına büyük katkısı olan Beşiktaş’ı ben de kutluyorum.  Son 16 ve sonraki turlarda gönüllerinden geçen kurayı çekmelerini diliyorum. Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak Beşiktaş’ın Avrupa’daki bu yıl ki başarısından büyük gurur duyuyorum.” diyerek görüşünü belirtti.
Sıradaki haber yükleniyor...