Umreye giden Ebru Gündeş'ten hamilelik açıklaması

7 yaşındaki kızı Alara Zarrab ile geçen perşembe günü gizlice kutsal topraklara gittiği ortaya çıkan Ebru Gündeş, ardı arkası kesilmeyen 'hamile' iddialarına da ilk kez yanıt verdi

06 Şubat 2019, Çarşamba 08:39 Son Güncelleme:
A A

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt bugünkü yazısında Ebru Gündeş'in umreye gittiğini duyurdu. İşte o yazı:

''Beş yıllık suskunluğunu 'Aşık' isimli yeni albümüyle bozan ve ortalığı kasıp kavuran Ebru Gündeş, kutsal topraklarla buluştu.

Ebru Gündeş'in daha önce de umreye gittiğine dair iddialar ortaya atılmış ancak Gündeş, "Umreyi ziyaret etmek istediğim doğru ama henüz gitmedim. Gitsem de duyurmam" demişti.

Belki o açıklamasından sonra gitmiştir, bilmiyorum! Duyurduğum için belki bana da bozulacak ama Ebru Gündeş'in bu kez kutsal topraklara gittiği kesin.

Üstelik beraberinde, 7 yaşındaki kızı Alara Zarrab'ı da götürmüş. Geçen perşembe özel bir turla kızı ve iki arkadaşı ile Medine'ye uçan Ebru Gündeş, ertesi akşam Mekke'ye geçmiş.

Mekke'de Raffles Hotel'de konaklayan Gündeş, dini vecibelerini yerine getirip pazar günü yurda geri dönmüş. Bu arada Gündeş'in yeni albümünün başarısı için de dua ettiğini duydum.''

Bu arada Ebru Gündeş, hamilelik iddialarıyla ilgili de ilk kez Sabah'tan Özlem Avcı'ya konuştu.

Arka arkaya 57 konser anlaşması olduğunu söyleyen sanatçı, bu durumda doğuma vaktinin olmadığını belirtip '' Biz buradayız, bekleriz'' dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ezhel'in 20 yıllık dostu