Ünal Aysal'dan Fatih Terim ayrılığına şok yorum: Hocalık süresi çoktan geçmişti

Galatasaray'ın önemli başkanlarından Ünal Aysal, Fatih Terim'in görevden ayrılmasını yorumladı. Aysal ile beraber başkan adayı Metin Öztürk ve Işın Çelebi de ayrılığı yorumladı.

10 Ocak 2022, Pazartesi 17:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sabah.com.tr'ye konuşan Galatasaray camiasının 3 önemli ismi dikkat çekici ifadeler kullandı. Özellikle Ünal Aysal, başkanlığı döneminde sorunlu ayrıldığı Fatih Terim hakkında net görüşünü paylaştı. Aysal, Terim için şunları söyledi:

"Süresi çoktan geçti"

"Süresi çoktan geçti"

Her şeyin bir süresi var. Fatih Terim'in hocalık süresi çoktan geçmişti. Burak Elmas ile Fatih Terim'in aralarında bir sorun olduğunu sanmıyorum. Güzel geçindiler. Ortak bir kararla ayrılık kararı alınmıştır. Transfer konusunda her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Ben Drogba ve Sneijder'i getirmiştim. Doğrusunun böyle olduğunu Düşündüler. Günün şartlarına göre davrandılar. Bu kararlarını saygı ile karşılamak gerekiyor.

"Yerine getirdiği vaadi yok"

"Yerine getirdiği vaadi yok"

Metin Öztürk, Burak Elmas'ı sert eleştirdi: Yerine getirdiği vaadi yok!

Burak Elmas'ın başkan seçildiği seçimde adaylardan biri olan Metin Öztürk, Elmas yönetimini eleştirdi. Öztürk, "Burak Elmas'ın seçim döneminde vaatleri arasında Fatih Terim de yer alıyordu. Elbette tek vaadi Fatih Terim değildi. Fatih Terim dışında da vaatlerinden yerine getirdiği bir şey yok. Açın ilk 100 gün vaatlerine bakın. Eğer yaptığı bir icraat varsa bana da gönderin, bilgileneyim" dedi.

"Demek ki su ısınmış"

"Demek ki su ısınmış"

Seçimde yine aday olan ancak daha sonra çekilen Işın Çelebi ise, "Galatasaray'da, uluslararası düzeyde rekabet edebilecek yeni futbol aklı ile yönetilecek bir anlayışa ihtiyaç olduğunu görüyorum. Yeni futbol aklı özellikle çok önemli. Hiçbir şey için geç değildir. Su 99 dereceye kadar ısınır ancak 100 derecede buharlaşır. Demek ki dönüm noktası, kırılma anı bugünmüş" yorumunu yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'da ayrılık sonrası senaryolar! Bülent Korkmaz ve Roger Schmidt iddiası