Uncharted 4 Multiplayer: Lost Treasures yaması çıktı

Sony, PlayStation 4'ün merakla beklenen Uncharted 4 Multiplayer: Lost Treasures indirilebilir içeriğini (DLC) ve oyunun 1.

01 Temmuz 2016, Cuma 23:13
A A
Uncharted 4 Multiplayer: Lost Treasures yaması çıktı

 

Uncharted 4 2

 

Yeni içerikle ücretsiz ilk harita ve yeni araçlar sunuluyor

 

Yayınlanan Uncharted 4 Multiplayer: Lost Treasures DLC, ücretsiz ilk haritayı, yeni oyun araçlarını ve karakter görünümlerini beraberinde getiriyor. Yayınlanan ilk harita, gizli suyollarını içeren Sunken Ruins (Batık Harabeler) olacak ve oyun için daha sonra sunulacak tüm DLC haritaları ücretsiz olarak sağlanacak.

 

Uncharted 4 3

 

İndirilebilen yeni içerikle kalıntıların yer aldığı oyun sandıkları satın alınabiliyor. Bu sandıklar arasında yeni P90 Long Gun ve takım arkadaşlarınızı ışınlamanıza imkân veren son derece heyecan verici Indra Mystical rotası bulunuyor. Sunulan yeni oyun araçlarıyla, karakterleri yeni görünümlere kavuşturmak da mümkün oluyor.

 

Uncharted 4 4

 

Büyük yamayla 70 yeni seviye

 

İndirilebilir içerikle birlikte yayınlanan 1,3GB’lik 1.08 eklentisi ise 70 yeni oyun seviyesini ve birçok iyileştirmeyi oyuncularla buluşturuyor. Kalıntılardan sandıklara kadar birçok araç kazanılarak yeni seviyelere geçilebiliyor. Her 5 seviyede bir, başka herhangi bir yöntemle elde edilemeyen özel görünümler kazanılma imkânı da oyun severlere bu yamayla sunuluyor. Seviye atlamak için maçları tamamlamak, puan ya da madalya kazanmak yeterli olacak. Ayrıca, bu eklentide son derece rekabetçi bir bölüm olan Ranked Team Deathmatch Mode revizyonu da eksiksiz bir şekilde tamamlandı.

 

İnsan bitti şimdi de semender robotu yaptılar

Sıradaki haber yükleniyor...