Ünlü anneler yarıyıl kahvaltısında buluştu

Ünlü anneler yarıyıl kahvaltısında buluştu

Ünlü anneler yarıyıl tatiline Akmerkez’de başladı. Aralarında Ayşe Kucuroğlu, Aslı Tandoğan, Ayşe Tolga, Ebru Akel ve Şirin Ediger  gibi isimlerin bulunduğu yarıyıl kahvaltısında anneler önce çocuklarıyla Frozen Land’de buz pateninin keyfini çıkardı, ardından da Disney Pixar’ın renkli animasyon filmi Coco’yu izleyip eğlenceli dakikalar geçirdi

22 Ocak 2018, Pazartesi 11:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aralarında Aslı Tandoğan, Şirin Ediger, Ebru Akel, Ayşe Tolga ve Pınar Tezcan’ın bulunduğu ünlü isimler Akmerkez’de Ayşe Kucuroğlu ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Davete çocuklarıyla birlikte katılan ünlü anneler daha sonra hep birlikte Akmerkez’de kurulan İstanbul’un terasta en büyük açık hava buz pisti olan Frozen Land’i ziyaret etti. Çocuklarına buz pistinde eşlik eden ünlü anneler, eğlencenin tadını çıkardı.

NİSAN AYINA KADAR DEVAM EDECEK

Çocuklar daha sonra hep birlikte Disney Pixar’ın renkli ve çok heyecanlı animasyon filmi Coco’yu izledi. Yarıyıl tatilinde 10 gün boyunca Coco’dan ilhamla hazırlanan çeşitli aktiviteleri deneyimleyerek tatillerini keyifle geçirecek olan Akmerkez’in minik misafirleri, nisan ayına kadar Frozen Land’de de buz üstünde eğlencenin tadını çıkaracak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Avrupalı şefler mantı yapılışını öğrenmek için Kayseri'ye geldi