Neden ayrıldılar?: Ünlü çiftlerin çok güleceğiniz ayrılık nedenleri

Ayrılık nedenleri, ayrılırken gözümüze batmıyor. Ayrılık döneminde dünyanın en büyük problemi, gözümüze 'o neden' gibi görünüyor. Aradan biraz zaman geçince, köprünün altında sular geçince aslında o ayrılık nedeninin ne kadar çocukça olduğunu fark edebiliyoruz. Konu ünlüler olsa da durum böyle, sade vatandaş da. Ünlülerin ilginç ayrılık nedenlerini derledik.

21 Ocak 2021, Perşembe 10:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aslışah Alkoçlar ve Hakan Sabancı: Baktık iş ciddiye biniyor, ayrıldık

Aslışah Alkoçlar ve Hakan Sabancı: Baktık iş ciddiye biniyor, ayrıldık

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, Hakan Sabancı ile sürpriz bir ilişkiye başlamıştı. Çift, bir süre sonra yollarını ayırdı. İkilinin bir aldatma sonucu ilişkilerini bitirdiği iddia edildi. Ancak Aslışah Alkoçlar bu söylentiyi yalanladı. Alkoçlar, "Kesinlikle bir aldatma olmadı. Peşinden de koşmuyorum. Hakan çocukluk arkadaşım. Onun mutlu olmasını isterim. Ben güzel bir kızım, Hakan yakışıklı bir adam. Yaşlarımız henüz çok küçük. Baktık iş ciddiye biniyor ve evlilik yoluna giriyoruz, konuşup ayrılma kararı aldık" dedi.

 Tuğba Ekinci ve İbrahim Çelikkol: Bağırınca ilişki bitti

Tuğba Ekinci ve İbrahim Çelikkol: Bağırınca ilişki bitti

Şarkıcı Tuğba Ekinci ile İbrahim Çelikkol'un aşkları uzun soluklu olmadı. İddiaya göre; Ekinci’nin eski sevgilisi Cengiz Coşkun’la karşılaşınca selamlaşmasına sinirlenen Çelikkol, güzel popçuya bağırınca ilişki bitmiş. Tuğba Ekinci’nin, arkadaşlarına, “Eski sevgilime selam vermemi kıskandı. Ben de erkektir deyip saygıyla karşıladım ve İbrahim’den ayrıldım” dediği öğrenildi.

 Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol: Sinem evliliği ağırdan aldı

Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol: Sinem evliliği ağırdan aldı

Sinem Kobal-İbrahim Çelikkol aşkı 10 ayda bitti. Çiftin, ilişkilerinin geleceği konusundaki anlaşmazlık yüzünden yollarını ayırdığı öğrenildi. Arda Turan’dan ayrıldıktan sonra İbrahim Çelikkol ile yeni bir aşka yelken açan Sinem Kobal ilişkisini uzun süre gizli tutmuştu. Çelikkol, Kobal beraberliklerini açıklamayı ağırdan alınca Instagram’dan fotoğraflarını paylaşarak aşklarını ifşa etmişti. Daha sonra el ele poz veren çift, aniden ayrıldı. Ayrılığa Kobal’ın kendisini evliliğe hazır hissetmemesinin neden olduğu iddia edildi. Çelikkol son röportajında “Sinem’le belki Ekim’de evleniriz, belki yarın. Her an, her şey olabilir” demişti. Kobal’ın işleri yine ağırdan alması Çelikkol’un sabrını taşırdı ve ipler koptu.


Arda Kural ve Yıldız Asyalı: Son bir kez eski sevgilisini görmeye gitti

Arda Kural ve Yıldız Asyalı: Son bir kez eski sevgilisini görmeye gitti

O dönem Türkiye'nin Leonardo DiCaprio'su Arda Kural ile Yıldız Asyalı tam evlenmek üzereyken ayrıldılar. 'Eyvah Babam' dizisinde rol alan ikilinin aşkları mutlu sonla Başlarda her şey yolunda gidiyordu ama sonra Asyalı'dan ayrılıkla ilgili şöyle bir açıklama geldi:

Arda'nın ailesi beni istemeye gelmişti. Düğün tarihimiz belliydi. Evimiz hazırlanmış, eşyalarımız alınmıştı. Arda son bir kez eski sevgilisini görmek ve ona veda etmek istedi. Gitti, uzun süre gelmeyince şüphelendim. Beni aldattığını düşündüm ve bitti. Evi terk edip çıktım. Arda ise veda etmeye gittiği o kıza döndü''


 Cansu Dere ve Cem Yılmaz: Cem Yılmaz, Kenan İmirzalıoğlu'nu kıskanmış

Cansu Dere ve Cem Yılmaz: Cem Yılmaz, Kenan İmirzalıoğlu'nu kıskanmış

Cem Yılmaz ile Cansu Dere'nin ilişkisi üç buçuk yıl sürdü. Bir süre darılıp sonra barışan ikili sonunda kesin olarak ayrıldı. Önce, Dere ile Ezel'deki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu'nun arasındaki yakınlaşmanın buna neden olduğun ileri sürüldü. Bir başka iddia da Dere'nin aşırı kıskançlığıyla Yılmaz'ı canından bezdirdiği yolundaydı. Yılmaz "Bu kez kesin ayrıldık" diyerek son noktayı koydu.

 Fazıl Say ile Hande Ataizi: Hande yüzünden televolelik oldum

Fazıl Say ile Hande Ataizi: Hande yüzünden televolelik oldum

Fazıl Say ile Hande Ataizi birlikteliği de bir dönemin çok konuşulan aşklarındandı. Ancak büyük aşk fazla uzun sürmedi. Bunun nedeni de Say'ın açıklamasıyla ortaya çıktı. "Hande ile olunca insan, magazinin kontrolsüz ucuna düşüyor" diye konuşan Fazıl Say, "Ailem televolelik oldun deyince kendime geldim ve ilişkimi bitirdim. Bu yüzden Hande konusu benim için tamamen kapanmıştır" açıklamasını yaptı. Ataizi ise "Say'ı çok sevdim, çok aşık oldum. İlişkimden de asla pişman değilim" ifadelerini kullandı.


 Bilge Öztürk ve Tarkan: Veda yemeği bile yediler

Bilge Öztürk ve Tarkan: Veda yemeği bile yediler

Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk, bir veda yemeği yiyerek ilişkilerine nokta koydu. Ayrıldılar söylentileri üzerine basının karşısına çıkan çift, "Bu bir veda yemeğiydi ayrıldık" açıklaması yaptı. Açıklama önce Tarkan'dan geldi. Ünlü sanatçı basın mensuplarının, "Sizi tekrar bir arada görmek çok güzel" yorumu üzerine "Aslında göründüğü gibi değil bunu açıklamak istiyoruz" diyerek söze girdi ve şöyle devam etti: "Biz yollarımızı ayırmaya arkadaş kalmaya karar verdik. Dostluğumuz ve birbirimize desteğimiz devam edecek ama biraz kendi yollarımızda yürümek istiyoruz."


 Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci

Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci

Kavak Yelleri dizisinin iki yıldızı Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci rol gereği başlayan aşklarını gerçek hayata da taşıdı. Birbirine en çok yakışan çift seçilen Kendirci ve Karahan ayrılık haberi geldi. Karahan yaptığı açıklamada, "2 buçuk yıldır süren bir ilişkimiz vardı. Ama heyecanımızı yitirdik. Aramızda hiçbir sorun yok. Arkadaş kalacağız" diye konuştu.

 Tuğba Özerk ve Altan Nuh: Aa, burada para varmış, bende unutma hastalığı var

Tuğba Özerk ve Altan Nuh: Aa, burada para varmış, bende unutma hastalığı var

Şarkıcı Tuğba Özerk ve menajeri Altan Nuh, evlendiklerinden 4 ay sonra boşanma kararı aldı. Ünlü şarkıcı daha sonra yaptığı açıklamada, "Bunları anlatmaktan üzüntü duyuyorum ama benden para saklıyormuş. Bu çok ayıp bir şey. Konser paralarım da Altan'ın hesabına yatıyordu. Bazı ödemelerim aksadı. Sonra bana 'aa burada para varmış, bende unutma hastalığı var. Söylemeyi unuttum.' dedi. O an boşanmaya karar verdim" ifadelerini de kullandı.

 Beren Saat ve Bülent İnal: Aşk-ı Memnu'daki öpüşme sahneleri

Beren Saat ve Bülent İnal: Aşk-ı Memnu'daki öpüşme sahneleri

Önce, 'Ihlamurlar Altında' dizisindeki rol arkadaşı Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan Bülent İnal daha sonra kalbini Beren Saat'e kaptırdı. İkilinin ikilisi başlarda gayet güzel ilerliyordu. Ama sonra Saat ve İnal ayrıldı. Bu ayrılığa Saat'in Aşk-ı Memnu'daki öpüşme sahnelerinin yol açtığı ileri sürüldü. Ancak Beren Saat bunları reddetti. "Aşkımız bitti ayrıldık" dedi.


 Ece Erken ve Serkan Uçar: Bana ergensin dedi

Ece Erken ve Serkan Uçar: Bana ergensin dedi

Sunucu Ece Erken Uçar, Serkan Uçar ile 20 Haziran 2014'te evlendi. Ancak ikili kısa bir süre sonra boşanma kararı aldı. Ece Erken'in mahkeme kararıyla evden uzaklaştırdığı eşi Serkan Uçar, boşanma davası açtı. Uçar, boşanma gerekçesi olarak eşinin kendisini sürekli 'Sen ergensin' diyerek rencide etmesini gösterdi.

 Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ

Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ

Türkiye'nin en güzel çifti Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın da 3 buçuk yıllık bir ilişkinin ardından ayrıldı. Ayrılıklarına bir üçüncü kişinin neden olmadığını söyleyen çift ilişkilerine nokta koymalarının gerekçesini şöyle açıkladı:

Yoğun işlerimizden dolayı birbirimize zaman ayıramaz hale geldik. Eski güzel günlere zarar vermemek için de ayrılma kararı aldık."

Mustafa Ceceli ve Sinem Ceceli: Birbirimizin tarzını beğenmedik

Mustafa Ceceli ve Sinem Ceceli: Birbirimizin tarzını beğenmedik

Mustafa Ceceli'nin, 9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan 5 gün sonra Selin İmer ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Ceceli'nin, eşinden boşanmadan önce sosyetik güzelle aşk yaşadığı öğrenildi. Ünlü şarkıcı ayrılık nedeni olarak şunları söyledi:

2-3 yıldır evliliğimizin üzerinde bir gerginlik vardı. Bu süreç içinde birkaç kez boşanmamız gündeme geldi. Söz konusu gerginliği bertaraf edemedik. İki insan arasında olabilecek problemlerdi. Birbirimizin tarzlarını beğenmiyor olmamız huzursuzluğuna neden oluyordu. O huzursuzluğu bir türlü aşamadık." 

 Şükran Ovalı ve Şükrü Özyıldız: Bensu Soral'ı kıskandı

Şükran Ovalı ve Şükrü Özyıldız: Bensu Soral'ı kıskandı

Oyuncu Şükran Ovalı ile Şükrü Özyıldız, 'Şeref Meselesi' dizisinin setine tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Buldukları her fırsatı birlikte geçiren ikilinin aşkına nazar değdi. Şükrü Özyıldız'ın 'Küçük Tatlı Yalancılar' dizisindeki rol arkadaşı Bensu Soral ile olan sevişme sahnesi, Şükran Ovalı'yı kızdırdı. 


 Alişan ve Eda Erol: Nişanlılıkta anlaşamayacağımızı anladık

Alişan ve Eda Erol: Nişanlılıkta anlaşamayacağımızı anladık

Alişan ve Eda Erol, sürpriz nişan haberiyle herkesi heyecanlandırmıştı. Çift, Kasım ayında evlenecekken kötü haber geldi. Alişan ve Erol ayrıldı. Alişan ayrılık nedenini, "Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık." ifadeleriyle açıkladı.


Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç

Her seferinde ayrılık iddialarını yalanlayan Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç cephesinden kötü haber geldi. Çift, boşanma kararı aldı. Ayrılık nedenini de açıklayan Murat Dalkılıç şu ifadeleri kullandı:

Yıllardır büyük bir aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur'la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık. Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz."

 Bengü ve Ahmet Baran: Sorumlusu Facebook

Bengü ve Ahmet Baran: Sorumlusu Facebook

Bir ilginç ayrılık öyküsü de şarkıcı Bengü'den... İddialara göre Bengü, Facebook yüzünden sevgilisinden oldu. İnternetteki popüler paylaşım sitesine üye olan Bengü'nün sevgilisi Ahmet Baran'a kız arkadaşlarından gelen mesajlar ünlü şarkıcının sabrını taşırdı, ikili ayrıldı. Ama sonra Bengü bu ayrılık gerekçesini saçma bulmuş olacak ki sevgilisine mesaj attı. Çift yeniden görüşmeye başladı. Ancak bu aşk uzun ömürlü olmadı.


 Tülin Şahin ve Memet Özer: Tülin kontrol tutkunu

Tülin Şahin ve Memet Özer: Tülin kontrol tutkunu

Tülin Şahin ve Memet Özer, 12 yıllık evliliklerini kısa bir süre önce bitirdi. Ayrılık sebebinin alkol olduğu iddia edildi. Ancak Özer yaptığı açıklamada iddiaları yalandı ve, "Ne alkol sorunu ne ihanet ne de çocuk yapma problemi... Gerçi son yıllarda Tülin de çocuk istiyordu ama olmadı. Bunların hiçbiri doğru değil. Son zamanlarda anlaşamıyorduk. Bu yüzden ayrıldık" dedi. Özer sözlerini şöyle sürdürdü: Tülin hayata çok iş odaklı bakar, kontrol tutkunu. Her şeyi çok fazla ciddiye alır. Ben öyle değilim, daha keyif adamıyım. Arkadaşlarım var, sosyal olmayı seviyorum. Aramızdaki temel fark buydu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuba Büyüküstün'ün aşk hayatını masaya yatıyoruz: Tüm eski sevgilileri