Ünlü DJ 24 yaş küçük sevgilisiyle tatilde

Ünlü Fransız DJ David Guetta ve sevgilisi Jessica Ledon, Miami sahillerine görüntülendi

14 Mart 2019, Perşembe 10:18 Son Güncelleme:
A A
posta.com.tr

posta.com.tr

Dünyanın en çok kazanan DJ'lerinden biri olan müzisyen David Guetta ve sevgilisi, Miami'de görüntülendi. 51 yaşındaki müzisyen ve kendisinden 24 yaş küçük olan 27 yaşındaki sevgilisi Jessica Ledon, Miami'nin haraketli plajlarının tadını çıkardı.

Miami'nin beş yıldızlı ünlü bir otelinde kalan çift, birbirini öpmeye doyamadı. Fransız bulldogu köpeklerini de yanlarından ayırmayan Guetta ve Ledon, son derece keyifli görünüyordu.

Bol bol sohbet eden, zaman zaman da şakalaşıp selfie çeken çift, genellikle gölgede zaman geçirmeyi tercih etti.

Fransız DJ Guetta, 1992'den beri evli olduğu eski karısı Cathy Lobé'dan 2014 yılında boşanmıştı. David Guetta ve Miami'de yaşayan genç sevgilisi, 2015 yılının ortasından beri aşk yaşıyor.

David Guetta ve Jessica Ledon çiftine yakın bir kaynak, çiftin birlikte son derece mutlu olduğunu ancak evlenmeyi düşünmediklerini söyledi. 

İddiaya göre David, Jessica'ya tektaş yüzük hediye etti ancak bu nişanlandıkları anlamına gelmiyor, sadece çiftin mutluluğunu ve bağlılığını simgeliyor.  

Küba doğumlu Jessica Ledon, genç yaşından beri performans sanatları ile ilgileniyor. Üniversitede işletme eğitimi almış olan güzel, aslen dansçı olsa da modellik ve oyunculuk da yapıyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 8 soruda İran'da düşen Ukrayna uçağı