Ünlü isimler babalar gününü böyle kutladı

Dün babalar günüydü.... Televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimleri, sosyal medyadan 'Babalar Günü'nü kutladı. Birbirinden duygusal notlar ve fotoğraflar havada uçuştu.

21 Haziran 2021, Pazartesi 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fatih Terim kızları Buse Bahçekapılı, Merve Çetin, damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin ile sabah erken saatlerde buluştu. ‘Babalar Günü’ kahvaltısı yaptılar.

Berkay kızları Arya’yı 2017’de, Zeynep Mira’yı 2019’da kucağına almıştı. Eşi Özlem Şahin, “Çocuklarımız senin gibi düşünceli ve ilgili bir babaya sahip olduğu için çok şanslı. A’dan Z’ye tam babasın, master babasın” dedi.

Burak Özçivit’in iki yaşındaki oğlu Karan ile sosyal medyada paylaştığı bu fotoğrafın altına eşi Fahriye Evcen, “Harika bir baba olduğun için teşekkürler sevgilim” notunu düştü.

Serenay Sarıkaya nostalji yaptı. Babası Mustafa Sarıkaya ile yıllar önce çekilen çocukluk fotoğraflarını paylaştı.

Yasmin Erbil, Seda Sayan’ın açıklamaları nedeniyle zor günler geçiren babası Mehmet Ali Erbil’e gömlek hediye etti. “Her şeye inat sen çok iyi bir insansın. Ben hep buradayım” dedi.

İLK SEVİNÇ

İLK SEVİNÇ

İbrahim Büyükak’ın oğlu henüz doğmadı ama oyuncu “İlk Babalar Günü’m. Sabahtan beri o kadar çok mesaj aldım ki yedi kere falan ağlamış olabilirim” dedi.

İKİSİ BİR ARADA

İKİSİ BİR ARADA

Nejdet-Emel Ayaydın’ın kızı Yağmur’un dün doğum günüydü. Hal böyle olunca çifte kutlama yapıldı. Çağan Atakan Arslan da hem oğlu Aslan’ın 3’üncü yaşını, hem Babalar Günü’nü kutladı.

‘SAYGI ÖNEMLİ’

‘SAYGI ÖNEMLİ’

Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay, MAG dergisine röportaj verdi. Oğulları Can Eyüp ve Ali Demir ile ilişkisini anlattı. “Saygı çizgisi aşılmadığı sürece çocukların en yakın arkadaşı babaları olmalı. Baba figürü otorite açısından da önemli. Çekinecekleri biri olmalı. Bu görev çoğu zaman babaya düşer” dedi.

Mert Fırat da bu özel günü Kasım 2020’de dünyaya gelen Seyhan Mia ile ilk defa kutladı. Müzisyen Sinan Güleryüz de şubatta doğan kızı Luna’ya “Seninle birlikte her şey toz pembe, pamuk gibi oldu. Sakın korkma, her saniye gölgen gibi hep peşinde olacağım” diye seslendi.

Emre Altuğ oğulları Kuzey ve Uzay’ın yanına Çeşme’ye gitti. Dün önce birlikte yemek yediler. Sonra da Before Sunset Beach’te denize girip tenis oynadılar.

Hayri Yazıcı, şubatta koronaya yakalanmış, çok ama çok ağır geçirmişti. Haftalarca uyutulduktan sonra kısa süre önce uyandırılmıştı. Oğlu Mehmet Can Yazıcı duygularını şöyle dile getirdi: “Seni çok özledik. Herkesle paylaşmak zorunda kaldım seni. Yakınımdaki insanlar olmak üzere kendilerine hak gördüler, ikimizin zamanından çalmayı. Bundan sonra buna izin vermeyeceğim. Kimse beni anlayamaz.”

Beşiktaşlı Gökhan Töre, Ocak 2021’de kızı Adel’e kavuşmuştu. Birlikte ilk tatillerine çıktılar, ilk kez havuza girdiler.

Murat Pilevneli ‘Babalar Günü’nü ilk eşi Ebru Algım’dan olan Ayşe ve 2012’de boşandığı Tuba Ünsal’dan dünyaya gelen Sare ile Bodrum Six Senses Kaplankaya’da geçirdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslıhan Güner'in plaj keyfi