Ünlü isimler bu galada buluştu!

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği “Cici Babam”ın özel gösterimi önceki gün Kanyon’da yapıldı. Gösterime filmin yönetmeni Meltem Bozoflu Gölebeyi ve oyuncular tam kadro katıldı

18 Nisan 2018, Çarşamba 08:12
A A

Güldür Güldür Show ekibinin imzasını taşıyan “Cici Babam için önceki gün Kanyon’da özel bir gösterim yapıldı.

Gösterimde filmin yönetmen koltuğunda oturan Meltem Bozoflu Gölebeyi ile başrol oyuncuları Onur Buldu, Mahir İpek, Yasemin Çonka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş, Burak Topaloğlu, Alper Kul, İrem Sak ve Uğur Bilgin soruları yanıtladı.

Mahir İpek, “Çok güzel bir çalışmaydı. Kendi içimizde yaşadığımız o heyecan bitti, artık seyirciyle buluşma heyecanını yaşıyoruz dedi. Yasemin Çonka da “Çok cici bir filmimiz var. İnşallah seyircimiz de beğenir diye konuştu.

Filmde bir şamanı canlandırarak konuk oyuncu olan Alper Kul, “Ben bir mağarada çalıştım. Sabahlara kadar mağarada zor şartlar altında bir gün boyunca çalıştım, çok emeğim var sözleriyle herkesi güldürdü.

İÇİNDE İYİLİK VAR!

İÇİNDE İYİLİK VAR!

Yönetmen Meltem Bozoflu Gölebeyi ise filmi şu sözlerle anlattı: “Çok severek bir film yaptık, umarım severek de izlenir. İçinde iyilik olsun diye uğraştık. Filmde, herkes çok komik, herkes çok ‘cici’!

Ali Sunal gösterime geçen ay evlendiği Nazlı Kurbanzade ile birlikte katıldı.

Sinem Ayyıldız - Onur Atilla

Sinem Ayyıldız - Onur Atilla

İrem Sak

İrem Sak

Esmeray Yıldırım - Onur Buldu

Esmeray Yıldırım - Onur Buldu

Erdem Yener

Erdem Yener

Derya Karadaş

Derya Karadaş

Defne Yalnız

Defne Yalnız

Bülent Emrah Parlak

Bülent Emrah Parlak

Eylül Çulhacı - Aziz Aslan

Eylül Çulhacı - Aziz Aslan

Mahir ipek

Mahir ipek

Haki Biçici

Haki Biçici

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.