Ünlü isimler Hande Erçel'i annesinin cenazesinde yalnız bırakmadı

Hande Erçel, yaklaşık 8 aydır kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden annesi Aylin Erçel'i (48) son yolculuğuna uğurladı. Ünlü isimler Hande Erçel'i bu acılı gününde yalnız bırakmadı. Hande Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç da cenazeye katılan isimler arasındaydı

12 Ocak 2019, Cumartesi 17:22 Son Güncelleme:
A A
ALİ KESER/POSTA

ALİ KESER/POSTA

Donör olmak isterken annesini kaybetmenin acısını yaşayan Hande Erçel'i, Zincirlikuyu Camii'ndeki törende babası Kaya ile ablası Gamze Erçel teselli etti.

Kelebekleri sevdiği için "Kelebeğim" diye seslendiği annesinin tabutu ile yakalarına kelebek figürleri takan Hande Erçel, babası, ablası ve babaannesiyle cenaze avlusunda yakınlarının taziyelerini kabul eti. 

Annesinin tabutu başında babaannesinden destek alarak metanetli durmaya çalışan Hande Erçel'i acılı gününde eski sevgilisi Murat Dalkılıç da yalnız bırakmadı. 

ULUS'TAKİ EVİNE GİTTİ

ULUS'TAKİ EVİNE GİTTİ

Erçel'in annesinin Ulus'taki evine de giden Murat Dalkılıç'ın, birlikte görüntü vermemek için eski sevgilisiyle cami avlusunda yanyana gelmemeleri dikkat çekti.

CAMİ ÖNÜNDE LOKMA DAĞITTIRDI

CAMİ ÖNÜNDE LOKMA DAĞITTIRDI

Tabut başındaki Hande Erçel'in yanına gitmemesi dikkat çeken şarkıcı Murat Dalkılıç'ın, Aylin Erçel için cami önünde lokma dağıttırdığı öğrenildi. 

Genç oyuncuyu acılı gününde bir dönem birlikte aynı dizilerde oynadığı Burcu Özberk, Tolga Sarıtaş, Tolgahan Sayışman'la birlikte Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sağyaşar, Hatice Şendil, Burak Deniz, Serkan Çayoğlu gibi ünlü simalar destek verdi. 

Aylin Erçel, ikindi namazı kılınan cenaze namazı sonrası Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi. 

Burak Deniz

Burak Sağyaşar-Hatice Şendil Sağyaşar

Bestemsu Özdemir

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aybüke Albere: Çocukken dansöz olmak istiyordum