Ünlü isimlerden Anneler Günü mesajları

Ünlü isimler Türkiye'de her yıl mayıs ayının ikinci pazar gününde kutlanan Anneler Günü için sosyal medya hesaplarından duygularını paylaştı. İşte ünlü isimlerin Anneler Günü mesajları...

12 Mayıs 2019, Pazar 15:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Sezen Aksu, 2016'da kaybettiği annesi Şehriban Yıldırım'la çekilmiş bu karesini Instagram'da paylaştı. Takipçileri, sanatçıya şarkısıyla seslendi: 'Sen Ağlama Dayanamam /Ağlama Gözbebeğim Sana Kıyamam'.

Tarkan annesi Neşet Teveoğlu'yla verdiği poza şu notu düştü: ''Ne zorluklarla ve fedakarlıklarla büyüttün yavrularını. Hakkın ödenmez.''

Nadide Sultan: O gün anne olmuştum. Hatta birkaç saat olmamıştı daha... Bir seneye yakın zamanda, seninle geçirdiğim her anın anlamı çok büyük canım oğlum Kaan'ımm. Seni ne kadar sevdiğimi anlayabilicek misin bilmiyorum ama, seni hayal edebileceğinin ötesinde seviyorum, seviyoruz. Bu vesileyle, başta güzel annem, Ayşe annem ve tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun. Benim zaten kutlu oldu. Çünkü sen varsın.

Hande Erçel: Sıcacık, huzur ve gülümseme dolu kucağın... Seni çok özlüyorum pudra kokulum...

(Oyuncu Hande Erçel geçen ocak ayında annesini kanserden kaybetmişti.)

Bengü: O bakışta ne güzel duygular biriktirdin, ne güzel evlatlar yetiştirdin. Bize hep sevgiyle bakmayı, merhametli olmayı, vicdanı öğrettin... Kendi ayaklarımız üzerinde dimdik durmayı, kendimize güvenmeyi, üretmeyi, çalışmayı, hayatı , insanları ve kendimizi sevmeyi hep seninle öğrendik... Huzurlu yuvamızın çiçeği güzel anneciğim, günün kutlu olsun... Allah seni ve tüm anneleri korusun... Cennetten izleyen melek annelere de selam olsun.

Türkan Şoray: Annemmm... Bütün annelerin, Anneler Günü'nü kutluyorum.

Tamer Karadağlı: Anneler günün kutlu olsun anneciğim..


Tolgahan Sayışman: Benim dünyalar güzeli aşkım; ilk anneler günün kutlu olsun. Bir doğuma şahitlik etmek, bu mucizeye tanık olmak; kelimelerle anlatılacak, tarifi yapılabilecek bir duygu değilmiş. Sadece eşime değil; inanın bütün annelere olan sevgim ve saygım 2 kat arttı! Tabii ki sadece doğurmak değil; sevgiyle büyütmek, yetiştirmek de takdire şayan bir erdem. Annelerimiz ile ilgili söylenecek, övgü dolu daha çok söz var. Ben lafı daha fazla uzatmadan bütün annelerimizin bu özel gününü en içten dileklerimle kutlar, mübarek ellerinizden öperim. 'Cennet annelerin ayakları altındadır.'


Azra Akın: Demir'imle ilk anneler günü sabahı. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.


Kenan Doğulu: Bir gülüşüyle dünyaları değiştiren canım annem, anneler günün kutlu ve mutlu olsun!

Beren Saat: Dünya değişiyor, ben de değişiyorum... Ne zaman, benimle kim kaldı acaba deyip, arkama baksam en öndeler.

İbrahim Tatlıses: Bugün arayacağım, ana diyeceğim kimse yok... Annelerinizin kıymetini bilin. Başta çocuklarımın annelerinin, tüm annelerin ve doğurmasa da annelik eden herkesin bu özel ve güzel günü kutlu olsun. Rabbim mekanını cennet eylesin, seni çok özledim Leyla Sultan...

Ata Demirer: Günaydın anneler; başta annem olmak üzere bu güller hepinize.

Ebru Akel: Annem, oğlum ve ben. Birçok duygu var bu fotoğrafta şükür, şükür, şükür. Anneler Günümüz kutlu olsun. Tüm annelerin kalplerinden öperim.

Demet Evgar: Annemmm. İyi ki doğurmuşsun bizi. Beni ,kardeşçigimi. Ve babacığım. İyi ki annem seni seçmiş.

Gizem Karaca Ekmekçi: Çok güzelsin annem. İyi ki seninim.

Gülben Ergen: Anneler Günü'ne haftalık pazar alışverişimizi de sıkıştırdık. Annemi güldürmek ne güzel...

Umut Oğuz: En çok annelerimizden duymuşuzdur: ''Çocuğun olsun anlarsın'' diye. Oldu anladım. Olan, olamayan, olmaya çalışan tüm annelerin günü kutlu, evlatlarımızın yolu, bahtı açık olsun. Her baktığımda ağladığım, yavrumla sevdiğimin ilk buluşma anıdır.


Gizem Hatipoğlu: Anneliğimin ilk dakikaları... Şimdi seni daha iyi anlıyorum annem! Doğduğumdan beri elin hep üzerimdeydi. O sıcaklığı her an hissederek büyüdüm. Ve anne olduğum ilk anlarda da yine o sıcak eli hissettim, güçlendim. Şimdi ben de bir anneyim. Umarım tıpkı senin bize yaptığın gibi, sıcaklığını, şefkatini kızımın üzerinden eksik etmem. İyi ki varsın annem. Başta kendi annem, ikinci annem Eser annem ve canım teyzelerim olmak üzere, tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.


Hülya Avşar

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (23 Şubat 2020)