Ünlü isimlerden Elazığ depremi paylaşımları

Elazığ'da dün akşam meydana gelen depremde çok sayıda kişi hayatını kaybetti. Türkiye'yi yasa boğan deprem sonrası, ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından duydukları üzüntüyü dile getirdi.

25 Ocak 2020, Cumartesi 14:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Dualarımız sizinle…


Doğa Rutkay

Doğa Rutkay

Can kaybı sayısı gitgide artıyor sabah olana dek her saniye artacak üzüntüsünden gözümü kırpamadım bile... Ne acı bir durumun içindeyiz.


Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan

Elazığ’ da meydana gelen Malatya ve civar şehirleri de etkileyen deprem çok üzücü... Can kayıpları için Allah rahmet eylesin. Yaralılara acil şifalar, dualarımız can kaybının artmaması için… Milletimizin başı sağ olsun.


Demet Akalın

Demet Akalın

Geçmiş olsun Elazığ! Biz ne yapabiliriz gerçekten çok üzücü ve çaresiz kalmak.


Mustafa Sandal

Mustafa Sandal

Yürekler burkuldu. Elazığ için dualarımız. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet ailelerine sabır diliyorum


Hülya Koçyiğit

Hülya Koçyiğit

Tüm dualarımız, kalbimiz sizlerle. Allah bir daha yaşatmasın. Kaybettiğimiz canlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun Elazığ.


Mahsun Kırmızıgül

Mahsun Kırmızıgül

Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Yaralılara acil şifalar, geride kalan vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.


Fazıl Say

Fazıl Say

Kayıplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum, sayının artmaması umuduyla.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Didem Balçın ve Can Aydın evleniyor