Ünlü isimlerden Elif Perinçek paylaşımı

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarındaki 6.6 büyüklüğündeki depremde Bayraklı'da yıkılan Doğanlar Apartmanı'nın enkazında mahsur kalan 3 yaşındaki Elif Perinçek, 65 saat sonra yaralı olarak kurtarıldı. Ünlü isimler de mutluluklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdi.

02 Kasım 2020, Pazartesi 14:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

Senin o yaşama sımsıkı tutunan pamuk ellerini öperim yavrum ve onun elini sımsıkı tutan kahramanlarımız... Size ne kadar dua etsek az.

Hadise

Hadise

Ah Elif, sen mucizesin! Bize yaşattığın mutluluk ve umut... Küçük bedeninle ne kadar güçlü bir kız olduğunu hepimize gösterdin. Kurtarma ekiplerimiz iyi ki varsınız...


Burak Sağyaşar

Burak Sağyaşar

Mucize Elif... Çok şükür ki kurtuldun. Umudumuz diğer tüm enkaz altındaki canlarımızın kurtuluşunda. Kavuşturulmuş eller...

Hülya Koçyiğit

Hülya Koçyiğit

Hayata sımsıkı tutunan Elif, mucizenin adı olan Elif... Bugün sen bizim yüzümüzü güldürdün. Dilerim bundan sonra hayat da güzellikleriyle senin yüzünü güldürür. Cansiperane çalışan, gecesini gündüzüne katan, mucizeler yaşamamızı sağlayan, fedakar kahramanlarımız her birinize minnettarız.

Yüreğim hala o enkazın altında kalanlarla çarpıyor... Elif gibi, sağ salim çıktıklarının haberlerini alırız inşallah.

Bu felaketi ilk öğrendiğimde hiç can kaybı olmamasını dilemiştim ama maalesef öyle olamadı. Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, sevdiklerini kaybedenlere de baş sağlığı ve sabır diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun.

Pelin Akil

Pelin Akil

Sen o minicik bedeninle küçücük yüreğinle 65 saat aç susuz korkuyla mücadeleyle geçen zamanın ardından güneş gibi doğdun günümüze. Sen gözlerimizin nurusun Elif bebek. Kahramanının gözlerindeki yorgunluk silinivermiş o minicik elinin hayata tutunma isteğiyle. Allah gece gündüz demeden var gücüyle orada çalışan, hala sıcak olan bedenlere umutla ulaşmaya çalışan tüm kurtarıcıların ve yüreği İzmir için atan herkesin tuttuğunu altın etsin.

Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli

Hayata sıkı sıkı tutunmak... Umuda yolculuğun kahramanlarına minnettarız.

Sedef Avcı

Sedef Avcı

Hayata sımsıkı tutunuşun fotoğrafı. Aramıza tekrar hoş geldin Elif. Bugün senin ikinci doğum günün olsun.

Şebnem Çapa

Şebnem Çapa

Gözleri sevinçle yaşartan ne güzel bir fotoğraf. Elif bebek gibi henüz enkaz altında olanlar inşallah sağlam bir şekilde çıkarlar. Dualarımız, kalbimiz sizinle... Tüm kurtarma ekiplerine minnetlerimi sunarım, iyi ki varsınız.

Pınar Deniz

Pınar Deniz

Son zamanlarda daha güzel bir an görmedim...

Kalbim umutla doldu.

Sen çok yaşa Elif.

Vesile olan tüm güzel insanların ellerinden öperim.

Doğa Rutkay Kamal

Doğa Rutkay Kamal

Saatlerce, günlerce tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte bir ömrü kurtarmış olmanın buruk sevinciyle uzattığın elinden, güvenle tuttuğun o ele Elif bebek...

İşte bu kadar kısa ve bu kadar uzun hayat... Çok şükür dev yürekli kurtarıcılarımıza! Çok şükür sana Elif bebek! Hoş geldin...

Yosi Mizrahi

Yosi Mizrahi

Umut her şeydir 65 saat sonra 3 yaşındaki Elif enkaz altından çıkarıldı dünya ya tekrar hoş geldin küçük kız emeği geçen canla başla çalışan tüm arama kurtarma ekiplerine sonsuz teşekkürler darısı enkaz altında kalan diğer İzmirli vatandaşlarımızın başına.

Metin Şentürk

Metin Şentürk

Sen ne güzel bir fotoğrafsın... Son kişi enkaz altından çıkana kadar mucizelere inanmalıyız.

Ayşenil Şamiloğlu

Ayşenil Şamiloğlu

Hoş geldin canım Elif, yaşama tutunuşuna kurban olduğum.

Behzat Uygur

Behzat Uygur

O kadar çok şey anlatıyor ki...

Cenk Eren

Cenk Eren

Bundan sonraki hayatında hep böyle güler inşallah çok şükür.

Eser Yenenler

Eser Yenenler

Hakkınız ödenmez...

Sunay Akın

Sunay Akın

Ülkenin dört bir yanından geldiler, birlik oldular ve 3 yaşındaki Elif’i depremden 65 saat sonra enkaz altından kurtardılar... Salgın hastalık ve depremlerden bizi koruyacak olan da bu dayanışmadır... Büyük bir fedakarlıkla çalışarak İzmir’de hayat kurtaran onca cesur ve güzel yüreğe sevgimiz ve minnet duygumuz sonsuz... Emeklerin en yücesi insan hayatı kurtarandır...

Nilgün Belgün

Nilgün Belgün

Umut hep vardır. Yeniden hoş geldin Elif. Kırmızı kalp.

Ebru Destan

Ebru Destan

Güzel Elif, yüreğimize su serpildi. Kavuşturulmuş eller.

Aylin Kontante

Aylin Kontante

Umudumuzun tükendiği, neden? Ne için? Hangi vicdanla? Tedbir? Denetim? Diye yanarken yürekler... Tekrar insanlığa tutunduğumuz 'umut' sizsiniz! dualarımız şükranlarımız size... Allah razı olsun hepinizden.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a cevap