Ünlü isimlerden güne zinde başlama tavsiyeleri

Güne zinde başlamak her yiğidin harcı değil. Ünlü isimler onca yoğunluğun arasında bunu nasıl yapıyor? İşte 4 ünlü isimden güne zinde başlama tavsiyeleri

26 Eylül 2017, Salı 10:25
A A
Cindy Crawford: Yeşil çay ve egzersiz

Cindy Crawford: Yeşil çay ve egzersiz

Model Cindy Crawford, saat 06.30’dan önce e-postalarını okuyor, sonrasında bir bardak yeşil çay içip egzersize başlıyor. Cindy günlük rutinini şöyle anlatmış:

“Önce 10 dakika jakuziye girerim, benim için meditasyon gibidir. Sonra kardiyo egzersizleri, 10 dakikalık tramplen ve 10 dakikalık merdiven koşusu gelir. Saat 8 olduğunda bir bardak yeşil çay ve bir bardak yeşil meyve suyu içerim.”

Serenay Sarıkaya: Ballı su

Serenay Sarıkaya: Ballı su

Serenay Sarıkaya, her sabah uyanır uyanmaz ilk iş olarak ballı su içiyor! Güne daha zinde başlamanın yolu olarak herkese de bunu tavsiye ediyor.

Prodüktör Simon Cowell: Güne şınavla başlıyor

Prodüktör Simon Cowell: Güne şınavla başlıyor

Cowell güne şınav çekerek başladığını ve 500 şınav çektiğini söylüyor. Sonrasında buhar banyosu ve banyo yaptığını anlatan Cowell, kahvaltısını ise her zaman yatakta yapıyor.

Jennifer Aniston: Kahvaltıda maka tozu

Jennifer Aniston: Kahvaltıda maka tozu

ABD’li aktör Jennifer Aniston güne limonlu sıcak su içerek başladıktan sonra 20 dakika meditasyon yapıyor. Kahvaltıda ise maka tozu ve yeşil bitkilerden oluşan bir karışım içiyor.

Kahvaltının ardından yaptığı egzersiz ise çoğu kişinin bir haftada yaptığı egzersize denk: Yarım saat bisiklet, 40 dakika yoga ve sonrasında jimnastik.

Gwyneth Paltrow: Egzersiz yapmadan olmaz

Gwyneth Paltrow: Egzersiz yapmadan olmaz

Aktör Gwyneth Paltrow’un sabahları ise birden fazla işi aynı anda yaparak geçiyor.

Kendi internet sitesinde anlattığına göre 45 dakika aerobik ve bir süre de kalça kaldırma egzersizleri yapan Paltrow duş aldıktan sonra saçlarını kuruturken egzersiz sonrası hareketler yapıyor.

Rihanna: Ananas

Rihanna: Ananas

Hareketli yaşam tarzı nedeniyle kahvaltıya pek vakit ayıramayan Rihanna, her sabah uyandığında ananas yemeden edemiyor!

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.