Aslıhan Gürbüz 'Kırmızı Oda'ya dahil oldu

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ve TV8 ekranında yayınlanan ‘Kırmızı Oda’ya Aslıhan Gürbüz de dahil oldu.

25 Aralık 2020, Cuma 13:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ve TV8 ekranında yayınlanan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna Aslıhan Gürbüz dahil oluyor.

‘Kırmızı Oda’nın on yedinci bölümünde seyirciyle buluşacak Aslıhan Gürbüz, Kumru karakterini canlandıracak. Kızı ve eşiyle birlikte mutlu bir aile yaşantısı olan Kumru, ailesiyle birlikte gittiği bir büfede yaşadığı krizin ardından eline geçirdiği bıçakla restorandaki bir adama saldırınca hayatı alt üst olacak.


Kumru’nun yaşadığı krizin sebebi ne? Saldırdığı adamla geçmişten nasıl bir bağlantısı var? Genç kadının herkesten sakladığı sırrı nasıl ortaya çıkacak? Kumru’nun kocası ve kızı bu davranışına nasıl tepki verecek? ‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle bu akşam TV8’de ekrana gelecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor yarışmacısı Mert Öcal 'Sen Çal Kapımı' dizisine dahil oldu