Ünlü şarkıcı hakkında şoke eden iddia: 15 yıl önce öldü

Avril Lavigne için sıra dışı bir iddia ortaya atıldı. Bu komplo teorisine göre ünlü şarkıcı Avril Lavigne; 15 yıl önce aramızdan ayrıldı

16 Mart 2019, Cumartesi 19:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Avril Lavigne; 1984 yılında Kanada'da dünyaya geldi. 2006'da Canadian Business dergisine göre Lavigne; ABD'de yaşayan en zengin 6. Kanadalı.

Avril Lavigne hakkında oldukça ilginç bir iddia ortaya atıldı. Avril Lavigne aslında 15 yıl önce hayatını kaybetti; yerine ise onun dublörü kullanılıyor. 

Lavigne olduğu ileri sürülen kişi ise yıllar önce Lavigne'in tanışıp şarkı söylemeyi de öğrettiği Melissa adlı bir başkası. 


ŞARKI SÖYLEMEYİ BİLE ÖĞRETTİ

ŞARKI SÖYLEMEYİ BİLE ÖĞRETTİ

Bu dudak uçuklatan şehir efsanesine göre olaylar şöyle gelişti: Kanadalı şarkıcı şöhrete kavuştuktan çok kısa bir süre sonra yani 2003 yılında öldü. Onun yerine ise Melissa Vandella adlı bir başka genç kız geçti. Lavigne ile kendisine ikizi kadar benzeyen Vandella, tanıştılar ve kısa sürede arkadaş oldular.Hatta Lavigne onu stüdyoya götürüp nasıl şarkı söylemesi gerektiğini bile öğretti.

Ondan sonra da Vandella, Avril Lavigne'in yerine geçti. Sahneye çıktı, ödül törenlerine katıldı, kırmızı halıda yürüdü.

Bu iddiayı savunanlara göre Avril Lavigne, hayatındaki en önemli kişi olan büyükbabasının ölümünden sonra hayata daha fazla tutunamadı ve kendi canına kıydı. Ondan sonra da Melissa Vandella, Avril Lavigne olarak hayatını sürdürmeye başladı.


Hatta Lavigne'in plak şirketi de bu gerçeği bildiği halde açıklamadı ve Melissa Vandella ile çalışmayı sürdürdü.

NEDEN BU İDDİA ORTAYA ATILDI?

Bu tuhaf iddiaların ortaya atılma nedeni ise Avril Lavigne'in uzun süredir gözlerden uzak yaşaması.


Bir dönem evlilikleri, boşanmaları, şarkılarıyla hep gündemde olan Lavigne, 2015 yılından beri eskisi kadar ortalarda görünmüyor. Aslında bunun bambaşka bir nedeni var.

Lavigne o dönemden bu yana Lime hastalığı ile mücadele ediyor. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selena Gomez: Bipolar olduğumu öğrendim