Ünlü şarkıcının kızına 'komşu tuzağı'

Ünlü şarkıcının kızına 'komşu tuzağı'

Safiye Soyman'ın kızı Ümran Erler, çeşitli yollarla şimdiki kocasıyla arasını bozmaya çalıştığını iddia ettiği komşusunu mahkemeye verdi

15 Mayıs 2012, Salı 08:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman’ın kızı Ümran Erler, e-posta ve Facebook şifrelerini ele geçirip, eski eşine mesajlar yollayarak şimdiki eşiyle arasını bozmaya çalıştığını iddia ettiği komşusu Funda Kozikoğlu’ndan 80 bin TL manevi tazminat istedi.

Ümran Erler, İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne verdiği şikâyet dilekçesinde Funda Kozikoğlu’nun attığı mail ve mesajlarla arkadaşları arasında eski kocasıyla görüşen şimdiki eşini aldatan bir kadın imajı yaratıldığını belirtti.

Erler, mesajların ardından eşinin kendisine olan saygınlığını yitirdiğini, derin bir kedere düştüğünü belirterek 80 bin TL manevi tazminat istedi. Ayrıca Funda Kozikoğlu hakkında İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde “özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek”, “bilişimsistemine hukuka aykırı olarak girme ve orada kalmak” suçlarından 1 yıl 3 aydan 6 yıla kadar hapis istemiyle ceza davası da açıldı.

HABERTÜRK

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan'ın gözü Tom Hardy'i bile görmüyor!