Ünlü ve kaslı

Kadınlarda yuvarlak hatların yerini daha maskülen görünüm aldı. Karındaki baklavalar, kaslı bacaklar seksiliğin yeni tanımı. İşte atletik vücutlarıyla bu yeni trendin öncüleri...

20 Ağustos 2017, Pazar 05:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
SUNA AKYILDIZ / suna.akyildiz@posta.com.tr

SUNA AKYILDIZ / suna.akyildiz@posta.com.tr

EMİNA SANDAL (35) Mustafa Sandal’ın Sırp eşi olarak tanıdık onu. Manken, şarkıcı, iki çocuk annesi. Kendine bakıyor. Sosyal medyadaki takipçileri ona ‘seksi ve fit anne’ diyor.

EDA TAŞPINAR (37)

EDA TAŞPINAR (37)

Uzun bacaklarına herkes hayran. Yogasız kalmıyor. Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar rekor kırıyor. Bir takipçisinin dediği gibi: “Eda Hanım kalbinizin güzelliği bacaklarınıza yansımış.”

EBRU ŞALLI (40)

EBRU ŞALLI (40)

Türkiye’de pilates denince akla o geliyor. Hal böyle olunca, vücudunu korumak için herkesten çok emek veriyor. DVD’leri hâlâ kapış kapış gidiyor.

BURCU ESMERSOY (41)

BURCU ESMERSOY (41)

Sağlıklı ve fit yaşamı benimseyenlerden. Sporu asla aksatmıyor. Aldığı olumlu sonuçları gözler önüne sererken de mutlu oluyor.

IRMAK ÜNAL (40)

IRMAK ÜNAL (40)

Günün büyük bölümünü spor salonunda geçiriyor. Kaslı vücudunun fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıyor. Çok da beğeniliyor.

IVANA SERT (38)

IVANA SERT (38)

Eski manken, yeni moda ikonu. Bir çocuk annesi. Çapkınların gözdesi. Pilates desen var, koşu, yüzme yine onda. Hep hoş, hep alımlı.

ELİZ SAKUÇOĞLU (33)

ELİZ SAKUÇOĞLU (33)

Stil danışmanı. Ünlüleri giydiriyor. Çok çalışıyor, üstüne bir de spor salonunda terliyor. E, haklı olarak fotoğraflarını bol bol paylaşıyor.

ÇAĞLA ŞIKEL (38)

ÇAĞLA ŞIKEL (38)

Manken, sunucu, iki çocuk annesi. Her gün spor yapıyor. Faydasını da görüyor. Plajlarda verdiği pozlarla magazin dünyasında fırtınalar estiriyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çiçeklerin kraliçesi: Gül