Ünlüler Demir Demirkan'a ateş püskürdü

Sertab Erener'le biten ilişkisinin perde arkasını gazeteci Ayşe Arman'a anlatan Demir Demirkan ünlüleri kızdırdı

20 Eylül 2015, Pazar 17:09
A A

Sertab Erener'le biten ilişkisinin perde arkasını gazeteci Ayşe Arman'a anlatan Demir Demirkan ünlüleri kızdırdı. 'öteki ilişkim, beşik kertmesi gibi bir şeydi. Bu ilişkimde proje mroje yok' diyen Demirkan'a ünlüler sosyal medyadan tepki gösterdi. İşte Demet Akalın ile Esra Erol'un paylaşımları...

""Demir Demirkan 18 yıl ilişki yaşadığı Sertab Erener için, beşik kertmesi gibiydi demiş. 18 yıl aklı nerdeymiş acaba!!! 18 yıl dile kolay bir şeyler yaşayacak, sonra da proje birlikteliği diyeceksin yuh!! İnsan kendine hakaret etmez! Sinirle okudum röportajı!!! Kadınlar çok daha guçlüler, ilişkilerin baslangıcı, bitişi ve yaşadıklarının arkasından duyguları ile hareket ediyorlar!!! Pazarlıkçı olan sanırım böyle erkekler!"

""İyi ki Ayşe Arman var da böyle adam! Pardon erkeklerin gerçek yüzlerini görüyoruz!!! Ayıp be kadın daha yeni evli! Esra Erol çok güzel dile getirmiş aynen katılıyorum..."

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.