Ünlüler sezonu böyle açtı

Malum; salgın nedeniyle kabusa dönen hayatlar yavaş yavaş normalleşmeye başlasa da karantina günleri devam ediyor. Geçtiğimiz yıl bu zamanlarda çoktaaan Bodrum’un, Göcek’in ve Çeşme’nin yolunu tutmuş olan ünlüler şimdi evlerinde. Aslında dün kimi bahçede, kimi balkonda, kimi de terastaydı. Eh kıştan çıktık, hava ısındı, D vitamini şart! Eda Taşpınar boşuna evinin damında yatmıyor ya! Halil Kalmuk/ POSTA

18 Mayıs 2020, Pazartesi 08:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Elisabeth Mas balkonda

Elisabeth Mas balkonda

İş insanı Caner Karaloğlu’nun yaklaşık bir yıldır boşanmaya çalıştığı, kızı Mia’nın annesi Elisabeth Mas, Baltalimanı’ndaki evinin balkonunu plaja çevirdi. İspanyol model Boğaz manzarası eşliğinde kızı ile güneşlendi.

Elisabeth Mas dün de balkonda bikinisi ile kahvaltı yaptı.

İvana Sert terasta

İvana Sert terasta

İvana Sert’in evi Levent’te. Meşhur bir gökdelenin en üst kattaki dairesinde oturuyor. Evde sıkılan İvana dün terasa çıktı, önce şişme havuzu su ile doldurdu. Ardından flamigoyu şişirip eğlendi.

Eliz Sakuçoğlu villada

Eliz Sakuçoğlu villada

Eliz Sakuçoğlu karantina günlerini birlikte geçirdiği sevgilisi Semih Ergün ile dün villalarında virüse karşı D vitamini takviyesi yaptı!

Eda Taşpınar çatıda

Eda Taşpınar çatıda

Eda Taşpınar elini çabuk tutmuş, sezonu iki hafta önce çatıda açmıştı.

Berfu Yenenler bahçede

Berfu Yenenler bahçede

Eser Yenenler’in eşi, 2015 Miss Turkey dördüncüsü Berfu Yenenler dün oğlu Kuzey’i uyuttu ve 10 dakika bahçede güneşlendi.

Hande Acar havuzda

Hande Acar havuzda

Hande Acar, çocukları Aslan, Mavi ve Masal’ın baskısına dayanamadı. Dün sezon açılısını Beykoz Acarkent’teki villalarının havuzunda yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ersin Korkut ölen köpeğinin tesellisini bakın nasıl buldu?