Önceki Fotolar

Ünlüler ve koleksiyonları

Ünlü isimlerin her hareketleri sevenleri tarafından merak ediliyor. Kim, nerede, ne zaman, ne yapıyor dışında; ünlü isimlerin hobileri de merak konusu. İşte ünlü isimler ve koleksiyonları

19 Nisan 2017, Çarşamba 15:41
A A

Bunlardan en ilginç olanını senaryolaştırıp sinema filmi çekmeyi amaçlıyor. Onun için evinde çok fazla miktarda gazete küpürleri var.

Ata Demirer 

Ata Demirer 

Ünlü oyuncunun iki tutkusu var; deniz ve sanat. Demirer'in iddialı bir Çanakkale seramik koleksiyonu olduğu biliniyor. Müzayedelere katılan oyuncunun ilgisini heykeller ve resimler de çekiyor. Özellikle ada resimlerini alıyor.

Burcu Esmersoy 

Burcu Esmersoy 

Geçen yıl katıldığı bir televizyon programında resim koleksiyonu yaptığını açıklamış, cemiyette ‘çılgın’ sıfatıyla anılan ressam Haluk Akakçe’nin eserlerini topladığını söylemişti.

Kenan Doğulu’nun sanat tutkusu eskilere dayanıyor. Onun bu tutkusunu sevgilisi Beren Saat paylaşıyor.

Kenan Doğulu 

Kenan Doğulu 

Bu eserler çocuklarıma miras kalacak diyen Doğulu; Devrim Erbil, Gary Hume, Burcu Perçin, Fikret Mualla, Burhan Doğançay gibi ressamların eserlerini topluyor

Tolga Karel

Tolga Karel

Oyuncu ''Eskileri çok sevdiğim için böyle antika ama yine de elektronik şeyler toplamayı seviyorum. Eski telefonlar, o döneme ait kameralar var evimde'' demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...