Ünlülerden 10 Kasım mesajları

Bugün 10 Kasım. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83'üncü yılı. Ünlü isimler Atatürk'e olan duygu ve özlemlerini sosyal medya hesaplarından yazdıkları mesajlarla dile getirdi...

10 Kasım 2021, Çarşamba 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
PELİN ÖZTEKİN- AJDA PEKKAN- OKTAY KAYNARCA

PELİN ÖZTEKİN- AJDA PEKKAN- OKTAY KAYNARCA

"Saygı, minnet ve özlemle Atam.!!!"

"Sonsuza dek; Saygı ve Minnet ile."

"Sonsuza kadar."


YONCA LODİ

YONCA LODİ

"Cennet nasıl bir yer bilmiyorum ama, sizi hep böyle uçsuz bucaksız bir yerdeymişsiniz gibi hayal ediyorum. Sizi özlemek bizim için alışkanlık. Sizi özleyerek doğduk hayata, sizi özleyerek büyüdük, sizi özleyerek sizi öğrendik, vatanı sevmenin sizi sevmek olduğunu hep sizi özleyerek bildik.Bu vatanın her yerinde, her doğan Türk çocuğunun kalbinde, geçmişte, gelecekte hep siz varsınız ve var olmaya da devam edeceksiniz Atam. Biz evlatlarınız, ara sıra ışığı kaybetsek de el yordamıyla bile yolumuzu bulup,yine sizin izinizde olacağız. Biz ve bizden sonrakiler sonsuz mirasınızı omuzlarda taşımaya devam edecektir.O yüce ruhunuz şad olsun..."


MERT FIRAT

MERT FIRAT

“Savaşta Türkiye'yi kurtaran, savaştan sonra da Türk Ulusu'nu yeniden dirilten Atatürk'ün ölümü, yalnız yurdu için değil, Avrupa için de en büyük kayıptır. Her sınıf halkın O'nun ardından döktükleri içten gözyaşları bu büyük kahramana ve modern Türkiye'nin Ata'sına layık bir tezahürden başka birşey değildir.” Winston Churchill, İngiltere Başbakanı"


ERDAL ÖZYAĞCILAR

ERDAL ÖZYAĞCILAR

"Gözlerinde sadece vatanın ve yediden yetmişe vatandaşın var. Onların özgür, bağımsız, demokrat bir cumhuriyet rejiminde dünyada saygın bir yeri olması için hem cephede, hem Büyük Millet Meclisi'nde seve seve verdiğin 57 senelik hayatın var. Senin bize hediye ettiğin bu hayat için sana minnettarız. Ve seni unutmadık ve unutmayacağız kimse seni asla unutturamaz. Sen ölmedin yüreğimizin baş köşesindesin."


ASLI KIZMAZ - METİN AROLAT - ALP KIRŞAN

ASLI KIZMAZ - METİN AROLAT - ALP KIRŞAN

"Attığım her adımda, verdiğim her kararda izindeyim!"

"Sonsuza kadar."

"Her zaman izinde.""Saygı, sevgi, özlemle anıyoruz, seni çok seviyoruz."


SELİN CİĞERCİ

SELİN CİĞERCİ

"Atatürk'ün büyük eseri, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır. Atatürk, dünyanın çok nadir yetiştirdiği dâhilerdendir. O, bütün bir tarihin seyrini değiştirmiştir. Ruhun şad olsun.Ölüm diye bir şey yok, hep içimizde dün bugün yarın öbür gün her zaman. Yaşaaaa Musatafa kemal paşa yaşaaaa."


ZAFER ALGÖZ

ZAFER ALGÖZ

"15 yıllık Cumhurbaşkanlığı süresince 100 yıllık büyük reformları gercekleştiren başka bir lider dünyada yok. Minnettarız Paşam."


ACUN ILICALI

ACUN ILICALI

"Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 83'üncü yılında sevgi, saygı ve minnetle anıyorum."


CEM BELEVİ -TUVANA TÜRKAY

CEM BELEVİ -TUVANA TÜRKAY

"Her gün, her yıl, her kasım, saygı ve minnetle…"

"Atam.. Sonsuz sevgi, saygı ve minnetle."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hailey Baldwin'in pozları nefes kesti!