Ünlülerden 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları

Televizyon ve müzik dünyasının ünlü isimleri, 14 Şubat Sevgililer Günü için sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulundu. Kimi eşi, kimi sevgilisi, kimi ise çocuklarıyla fotoğrafını paylaştı. İşte ünlü isimlerin Sevgililer Günü paylaşımları...

14 Şubat 2021, Pazar 14:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sinem Kobal

Sinem Kobal

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftinden ‘Sevgililer Günü’ne özel aşk kareleri... Kobal, daha önce yayınlanmamış fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Hakan Altun

Hakan Altun

"Çare yok ölmüşe olmuşa ayrılık çıkmış aşk fallarında, 2021’de bende durum yine budur. Tüm sevdalıların Sevgililer Günü'nü canı gönülden kutluyorum ve sevdalısı olmayanlara umutlarını asla kaybetmemelerini diliyorum."

Şükran Ovalı

Şükran Ovalı

"Kocaman bir iyi kisin hayatımda ...Her koşulda, her şartta, beraber gülmekten vazgeçmedik... Bu konuda ki inadımız ömrümüze yayılsın... İyi ki eşim, iyi ki yol arkadaşım, iyi ki kızımın babasısın... Hep aşkla huzurla ...Seni çok çok çok ama çooook seviyorum Aşkım."


Doğa Rutkay Kamal

Doğa Rutkay Kamal

"Dünyanın her köşesinde (keyifler yerindeyken) gezerken ya da evin içinde dört duvar (keyifsiz, moralsiz olduğumuzda) sadece sessizce kaldığımızda bile öylece; hayat seninle güzel... Seni çok ama çok ama çok ama çok seviyorum."


Ebru Şallı

Ebru Şallı

"Bu güzel güller gibi içiniz de güller açsın! Sevgi her koşulda sizi sarıp sarmalasın! Hepinizi çok seviyorum... Sevgililer gününüz kutlu olsun."


Amine Gülşe

Amine Gülşe

"Benim en güzel 14 Şubatım, iyi ki varsınız sizi çok seviyorum."


Fazıl Say

Fazıl Say

"Sevgililer günümüz kutlu olsun."

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci

"Yedinci 14 şubatım seninle koçişkom zeytin gözlüm seni çok seviyorum."

Rojda Demirer- Ulaş Kıyak

Rojda Demirer- Ulaş Kıyak

“Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey."

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade de oyuncu sevgilisi Gökhan Alkan ile pozuna sosyal medya hesabında yer verdi. İkilinin romantik pozuna hayranlarından beğeni yağdı.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gonca Vuslateri’den cesur paylaşım