Ünlülerden 23 Nisan'a özel pozlar

Hafta Sonu dergisi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel bir ek hazırladı. “23 Nisan Benim Dergim” adlı özel ek için ünlü isimler, çocuklarıyla birlikte objektif karşısına geçti

22 Nisan 2015, Çarşamba 10:36
A A

Hafta Sonu dergisi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı için özel bir ek hazırladı. “23 Nisan Benim Dergim” adlı özel ek için ünlü isimler, çocuklarıyla birlikte objektif karşısına geçti.

Dergi, ünlü isimleri çocukları ile birlikte görüntüledi ve küçüklere “Büyüyünce hangi mesleği seçeceksin?” diye sordu. Dergi için Mehmet Okur, Hidayet Türkoğlu, Gül Gölge Saygı, Eda-Metin özülkü, Petek Ertüre, Zeynep Ilıcalı, Esra Oflaz Güvenkaya ve Irmak ünal gibi ünlü isimler, çocuklarıyla birlikte objektif karşısına geçti. 23 Nisan Benim Dergim adlı özel ek, çarşamba günü Hafta Sonu dergisi ile birlikte ücretsiz dağıtılacak.

Ali Ağaoğlu ile Petek Ertüre'nin oğlu Ali Ege smokinle poz verdi.

Ela Türkoğlu, doktor olmak istiyor.

Gül Gölge Saygı ve oğulları Ali ile Emir

Petek Ertüre ve oğlu Ali Ege

Mehmet Okur'un kendi adını taşıyan oğlu, hokey oyuncusu olmak istiyor.

Hidayet-Banu Türkoğlu- Lina - Ela

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.