Ünlülerden corona indirimi

Son günlerde bir firmanın yılbaşı için yaptığı reklam kampanyasını Instagram'dan tanıtan ünlü isimler, pandemi nedeniyle ücretlerinde indirime gitti.

22 Aralık 2020, Salı 08:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü isimler, Türkiye'nin lisanslı ilk bitcoin firması olduğunu söyleyen bir şirketin yılbaşı reklam tanıtım kampanyası için objektif karşısına geçti.


Sosyal medya hesaplarından firmanın reklamını yapan sanatçıların, pandemi nedeniyle ücretlerinde yarı yarıya indirime gittiği iddia edildi.


Normalde 50 bin TL ile 100 bin TL arasında fiyat veren ünlüler, uzun süredir reklam teklifleri gelmediği için firmayla 15 bin TL ile 30 bin TL arasında anlaştı.

Pandemiden önce 40 bin TL isteyen Özge Ulusoy'un, 20 bin TL'ye kabul ettiği söyleniyor. Bahar Şahin ise 40 bin TL'lik rakamını 20 bin TL'ye çekti.

Normalde 30 bin TL isteyen Deren Talu'nun 15 bin TL aldığı iddia edildi. Salgından önce 35 bin TL isteyen Pınar Deniz'in 20 bin TL aldığı söyleniyor.

Edis, 100 bin TL'lik ücretini 30 bin TL'ye çekti. Pandemi öncesi 50 bin TL isteyen Ebru Şallı'nın 30 bin TL aldığı konuşuluyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oktay Kaynarca: Memleketimi neden inkar edeyim cahil?