Ünlülerden Hadise'nin çağrısına destek

Hadise, geçen günlerde yatağında çektiği sıfır makyaj bir fotoğrafı sosyal medya hesabında yayınlamış ve kadınlara çağrıda bulunmuştu. Ünlüler bu çağrıya kayıtsız kalmadı

01 Haziran 2019, Cumartesi 20:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hadise geçen günlerde Ulus'ta bir restoran çıkışı makyajsız görüntülenmiş, ''Ben kendimi makyajsız da çok seviyor ve güzel buluyorum'' demişti. Eleştiri yağmuruna tutulan Hadise sosyal medyadan makyajsız fotoğrafını paylaşarak çağrıda bulunmuştu.

33 yaşındaki popçu, "Canımız isterse makyajsız düğüne, markete, yemeğe gideriz! Keyfimiz isterse bir daha hiç makyaj yapmayız. Kime ne? Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin ve kimsenin asla umurunda olmadığını göstersin! Biz kadınlar kendimizi size beğendirmek için yaşamıyoruz. Bunu anlayacaksınız" ifadelerini kullanmıştı.

Hadise'nin 'benim kararım' ve 'benim bedenim' etiketleri ile yaptığı çağrının ardından birçok ünlü isim, sosyal medyada doğal fotoğraflarını yayınladı.

EBRU GÜNDEŞ

EBRU GÜNDEŞ

Ebru Gündeş makyajsız pozunu 1.5 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaştı. Hayranları şarkıcının doğal halini öve öve bitiremedi. Fotoğraf 190 bine yakın beğeni aldı. 

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

DİDEM SOYDAN

DİDEM SOYDAN

GÖKSEL

GÖKSEL

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Defne Samyeli'den 48 yaş pozu