Ünlülerin 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları

Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel paylaşımlarda bulundu. İşte o paylaşımları...

14 Şubat 2018, Çarşamba 13:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeliz Yeşilmen: Sevgililer gününüz kutlu olsun. Bugün bizim evlilik yıl dönümümüz henüz Ali hediyemi almadı ama neyse. Masayı da dün ben hazırlattım bugün de sürpriz tatil ayarlamıştım ama kocam uyuya kaldı. Aksilikler ve hop gidemedik. Olsun her şeyin hayırlısı. Bu arada hâlâ uyuyor.

Geçen ay kocası Ali Uğur Akbaş'ın doğum gününü hazırladığı sürpriz bir kahvaltıyla kutlayan Yeliz Yeşilmen, eşine kahvaltıyı yatakta sunarak beş yıldızlı otellerdeki sunumların bir benzerini gerçekleştirmişti. Kocasına yataklarında yaptığı bu sürprizle yetinmeyen Yeliz Yeşilmen o anların fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabından "Mutlu yıllar aşkım. Bugün doğum günü" notuyla paylaşmayı da ihmal etmemişti. Bu fotoğraf günlerce konuşulmuştu.

Tarkan, Sevgililer Günü'nü eşi Pınar Tevetoğlu'na yazdığı bu güzel sözlerle kutluyor: Sen o bildiğim bütün aşk bahçelerinin en nadide çiçeğisin...Ta ilk bakışta vurdum mühürü kalbime. Sen ezelden vazgeçilmezimsin... Sevgililer gününüz kutlu olsun. Happy Valentine's Day

Uzun süredir Kaya Çilingiroğlu ile aşk yaşadığı konuşulan Seda Sevin ilk kez Çilingiroğlu ile fotoğraf paylaştı. "Sevgililer günümüz kutlu olsun Sevgilim" notunu düştü.

Ozan Çolakoğlu, karısı Gülşen ve çocuğu Azur Benan'ın resmini paylaşarak 14 Şubat Sevgililer Günü'nü ''Sevgililerimden yana çok şanslıyım. Sevgililer gününüz kutlu olsun'' notuyla kutladı.

''Sevgililer Günü'ne ben niye yalnız giriyorum." diye isyan eden Didem Soydan, video paylaştı. Didem Soydan videonun üzerine "Sevgililer gününüz kutlu olsun p.çler" yazdı.

Şahan Gökbakar: Hayat bir boyama kitabı sevgilim... İstediğimiz renklerle boyuyoruz... Sen benim kitabımdaki bu siyah beyaz, yalnız palyaçoyu o kadar güzel renklere boyadin ki... Durmadın yanına iki guzel çocuk ve arkaya bir yuva çizdin. Aşkımızı aile yaptın. Tüm benleri biz yaptın. Hissettirdiğin ve yaşattığın tüm güzellikler icin minettarım sevgilim...

Berkay: Şu, yaşlı ve saçları uzun olanla bugün tam 4 yıl bitti! Saçı kısa ve genç olan ile tam 197 gün oldu aşk yaşıyoruz! İyi ki be.

İbrahim Çelikkol ve eşi Mihre Çelikkol'dan aşk pozu. İbrahim Çelikkol bu fotoğrafı ''Bugünüm'' notuyla Instagram hesabından paylaştı.

Alişan: 14 Şubat'ı benim için anlamlaştıran kadın. 1 haftadır nerdesin aşkım dediğimde, işim var aşkım deyip, bana stüdyoya girip kendi sesiyle şarkı hediye eden bir sevgilim, sevdiğim var benim... (bir sürpriz hazırlandığını hissettim ama bu aklıma hiç gelmezdi) Şükürler olsun. Önümüzdeki yıl inşallah eşim olarak gireceğimiz 14 Şubat'ımız olucak. Seni çok seviyorum aşkım. Bizim ve kalbi sevgi dolu tüm çiftlerin 14 Şubat Sevgililer Günü kutlu olsun

Bülent Serttaş: Hani gözler vardır sözleri anlatır, bir de aşk vardır.... Tüm yaşamın her anında yanımda olman dileği ile. Sevgililer günün kutlu olsun ömrümün uzun yolu

Seren Serengil: O kadar çok şeyim oldun ki birden bire sana sadece sevgilim dersem haksızlık etmiş olurum... Ben hep bir tek bu kadar şeyi ben yapabilirim sanırdım bir sevgili için... Sen benden de sevdiğini mutlu etme konusunda başarılıymışsın. Duruşun, şefkatin, sahip çıkışın, kötü günde tuttuğun elimi bırakmayışını hayat boyu unutmayacağım... Sevgiliden çoksun sen... Ama yine de kutlu olsun...

Demet Akalın: Ömrüm... Her şeyim...Hayatıma girdiğin günden beri şükrettiğim sevgililer günümüz kutlu olsun can kocam, canım kocam.

İrem Derici: Sevgililer Günü'nüz kutlu olsun.

Tolgahan Sayışman: Benim masum, zarif, tertemiz, kalbi güzel kendi güzel sevgilim eşim her şeyim... Önce doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun iyi ki varsın. Ve Rabbim bize nice yıl dönümleri yaşatsın; nice yolları daha beraber yürümeyi, hayatın zorlu engellerini elele aşmayı, her daim huzurlu ve mutlu olmayı nasip etsin. Seni çok ama çok seviyorum.

Gülben Ergen: Sevgilisiz ama sevgi dolular... Sevgililer Günü bizim evde olsa olsa puding günü iyi geceler.

Ece Erken: Sevgililer Günü'nde ben. Alişan'ın totemini yapayım dedim, geçen yıl Sevgililer Günü'nde paylaştığı fotoğrafı ben de paylaşıyorum. Herkese günaydın.

Petek Dinçöz Kodaloğlu: Aşk; nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir.Sende benim en büyük fırtınamsın Serkan Kodaloğlu

Zeynep Kırşan: Daha kalabalığız belki ama artık daha çok, bir daha çok ben. Gün geçtikçe yaş alsa da aşkımız artık daha güçlü artık daha çok biz. Masallar eskide kalmış olsa da şimdiler de bana kendi masalımın prensesi olmayı hissettirdiğin için, kahramanlarınsa sadece masallarda olmadığını gösterdiğin için... Sansım, bahtım, yolum, ışığım, aşkım, arkadaşım. Tuttuğum ve gerçek olan en güzel dileğim. Bin kere daha şansım olsa bin kere daha sen derdim... Sevgililer Günümüz kutlu olsun... Seni çok seviyorum.

Seray Sever: Aşk ilk gün de bugün de koşulsuz sevgiyle… Günümüz kutlu olsun, şükürler olsun.

Ece Vahapoğlu: Herkese Sevgililer Günü, bize nişan yıl dönümü. Sevmek, sevilmek en önemli his. Sevgililer Günü'nünüz sadece bugün değil, her gün kutlu olsun.

Pelin Akil: Günaydının, sevgilisi olanların da olmayanların da Sevgililer Günü kutlu olsun. Ailemiz sevgilimiz, hayvan dostlarımız sevgilimiz, doğa sevgilimiz, en güzeli kendimiz kendimize yeteriz, önce kendini sevdiğin bu güzel günün kutlu olsun. Güzel kocam sen hep Be My valentine

İbrahim Büyükak: Sevgililer Günü'n kutlu olsun bitanem.

Dilan Çıtak: Ben sana sarılınca sadece o zaman duruldum... Yanında her kötü şeyi unutabildiğim bir sevgili olduğun için, iyi ki var olduğun için.

Cenk Tosun: Seni çok seviyorum güzel eşim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tülin Şahin imaj tazeledi