Ünlülerin 30 Ağustos Zafer Bayramı paylaşımları

Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin 98'inci yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarını saygı, minnet ve rahmetle anılıyor. Bu coşkuya ortak olan ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı. İşte ünlülerin 30 Ağustos Zafer Bayramı paylaşımları...

30 Ağustos 2020, Pazar 14:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

"30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnet ile anıyoruz."


Eda Taşpınar

Eda Taşpınar

"Önce o inandı. Sonra bir millet inandı. Özgürlüğe doğru zafer işte o zaman kazanıldı. Umarım Atamız'ın inşa ettiği bu yolda zihni hür, vicdanı hür, hareketleri hür nesiller yürümeye devam etsin. İlelebet Atatürk çocuklarıyız."

Demet Akbağ

Demet Akbağ

30 Ağustos Zafer Bayramımız, bizim ailenin de özel günüdür aynı zamanda. Zaferi’m ve kardeşim Kemal‘in de doğum günü olması sebebiyle🙏 #30 ağustoszaferbayramımızkutluolsun

Aras Bulut İynemli

Aras Bulut İynemli

"30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun."

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı

"Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi saygı ve minnet ile anıyor, tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum."

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy

"30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun!"

Berk Oktay

Berk Oktay

"Ne sizi ne de zaferlerinizi anlatmaya kelimeler yetmez. Ruhunuz şad olsun Komutanım."

Burcu Biricik

Burcu Biricik

‘Zafer, zafer benimdir diyebilenindir.’ M.KEMAL ATATÜRK30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun!

Buse Terim

Buse Terim

"Saygı, özlem, rahmetle.. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun.Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. "

Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli

"Bir milletin şahlandığı ve egemenlik mücadelesini zaferle taçlandırdığı 30 Ağustos'un 98. yıl dönümü kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman ordumuzu minnetle anıyoruz."

Doğa Rutkay

Doğa Rutkay

"İlelebet... 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun."

Tarkan

Tarkan

"30 Ağustos zaferi Türk tarihinin en önemli dönüm noktasıdır."


Hülya Koçyiğit

Hülya Koçyiğit

"Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere; Ata'mın tüm silah arkadaşlarını, vatanı için canını feda eden tüm aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun."

Selçuk Yöntem

Selçuk Yöntem

"30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun... Bu bayramı sonsuza dek coşkuyla kutlayacağız... Atamızın yolundan asla ayrılmayacağız..."

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

"Bu zafer, vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara rağmen azimle, inançla, kararlılıkla, büyük bedeller ödeyerek toprağından ve özgürlüğünden ödün vermeme destanıdır."

Murat Boz

Murat Boz

"Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere özgürlüğümüz ve bağımsızlığımız için mücadele eden Mehmetçiklerimizi, Aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi saygı, sevgi ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun."


Işın Karaca

Işın Karaca

"Büyük Taarruz'un 98. yılında başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun!"

Pınar Altuğ Atacan

Pınar Altuğ Atacan

"30 Ağustos Zafer Bayramı'mız Kutlu Olsun!"

Kenan Doğulu

Kenan Doğulu

"Büyük Taarruz Zaferi'nin 98. yıl dönümünde başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile fikir ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun!"


Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

"Dostlarım 30 Ağustos Zafer Bayramı'nızı kutlarım. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bağımsızlık yolunda emek veren, ter döken, hayatını kaybeden, bu dünyadan göçüp gitmiş tüm büyüklerimizi saygıyla, hürmetle analım. Fikri hür, vicdanı hür insanlar; bayramınız kutlu olsun."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Seki photoshop yorumuna sert çıktı