Ünlülerin Anneler Günü paylaşımları

Ünlü isimler Anneler Günü'nü en anlamlı fotoğraf ve mesajlarla sosyal medya hesaplarından kutladı. İşte ünlülerin Anneler Günü paylaşımları...

10 Mayıs 2020, Pazar 08:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ebru Şallı

Ebru Şallı

Geçtiğimiz ay oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı'dan duygulandıran Anneler Günü paylaşımı geldi:

"Yeryüzündeki tüm annelerin Anneler Günü kutlu, mutlu olsun. Annelerimin ellerinden öperim. Bugün yanımda olduğunu hissettiren tüm annelerin gözlerinden öperim. Ponçik hep benimle hiç ayrılmayacak... Sadece 9 yıl canlı bir meleğin yaşadığına şahit oldum, yaşamaya devam edecek."

Pınar Altuğ Atacan

Pınar Altuğ Atacan

Anneler Günü’nde hep bir yanım buruk, annemi özlüyorum çünkü ama dünyanın en güzel kelimesiyle hitap edilme sebebim kucağıma geldiği günden beri de anlamı çok başka.


Kerem Alışık

Kerem Alışık

Kerem Alışık, 6 yıl önce kaybettiği annesi Çolpan İlhan için duygusal bir şiir kaleme aldı. İşte o satırlar:

Canım anneciğim; yine sensiz bir Anneler Günü. Kanlıca’dayım, evin rıhtımında. Sen yoksun. Anne kokan çiçekler var etrafımda. Bir görsen, nasıl da kendini çolpan yıldızı zanneden kuşlar uçuşuyor havada. Sen gidince gökyüzünü bana kapattılar anne, çolpan yıldızına ulaşamıyorum. Ellerini özledim anne, senin o ellerin gibisi yoktur, oğlunun yüreğine yüreğine dokunur. Ben hiçbir yere gidemedim, elinin değdiği yerlerde kaldım anne.

Gani Müjde

Gani Müjde

Bir kadına aldığım ilk hediyeydi. Anneler Günü’ydü. Berber çıraklığımdan kazandığım para ancak bir kolonyaya yetmişti. Çok sevinmişti ya da sevinir gibi yapmıştı. Babamdan hediye almaya çok alışkın olmayan Balkan göçmeni annem. Zaten Türkiye'ye gelir gelmez beni doğurmuştu ve ‘bana en büyük hediye sensin’ derdi. Oysa o bana en büyük hediyeymiş. O kolonya kokusu hala burnumda. Anneniz yanınızdaysa sımsıkı sarılın, bırakmayın onu. Kanatları var, uçup gidiyorlar bir zaman...

Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri

Annem... Ne olduysa olmuştur anne ile kızı arasında. Her anne bir zaman çocuktu.Seni çocukluğundan öpüyorum sevgili Zûleyha'm. Annem... Suya bırakılan kırmızı kalpsin sen. Kıyısız.. .Tüm dalgalarına teşekkür ederim.

Oğulcan Engin

Oğulcan Engin

Oğulcan Engin de annesi Seda Sayan'ın Anneler Günü'nü "Aşk" yazılı bir fotoğrafla kutladı.

Demet Akalın

Demet Akalın

Anacığım özledim... 'Üf anne' dediğim her gün için özür dilerim. Pazartesi Allah izin verirse yanındayım gülüm başımızın tacı.

Sinem Uslu

Sinem Uslu

Nenninennilerin en güzeli. Benim canım anacığım. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsın. Seni çok seviyoruz. Anneler Günün kutlu olsun.

Demet Şener

Demet Şener

Başta kendi annem olmak üzere, anne olan, olmayan, içinde annelik şefkati barındıran tüm kadınların Anneler Günü kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

41 mum yanarmış canınızdan bir can gittiğinde... Her gün biri sönermiş mumların. Kırk gün sonunda hafifler gibi olurmuş insanın içinin acısı.

Annem, sevgili yarim 21 yıl önce yakıp gitti o mumları. O tek mum var ya içimde bir yangın hala. Ne hakkını ödeyebilirim ne de karşılıksız sevgini... Benim melek annem nurlar içinde uyu seni çok seviyorum. Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Celil Nalçakan

Celil Nalçakan

Başta sevgili anneciğimiz olmak üzere, tüm annelerin gününü kutlar, ellerinden öperim. Anacığı bu dünyadan göçmüş olanları da düşünerek, kutlama işini çok fazla abartmamanızı tavsiye ederim.

Ümit Erdim

Ümit Erdim

Önce ve en çok sizin anneler gününüz kutlu olsun. Ayaklarınızın altından öperim.

Deniz Seki

Deniz Seki

Başta pamuk annem olmak üzere tüm annelerin, anne adaylarının ve anne olmak isteyen bütün kadınların anneler gününü kutlarım.

İrem Derici

İrem Derici

Şu kadına duyduğum sevgi ve saygıyı sığdırabileceğim hiçbir gezegen yok. Şu an göğsüme oturan filler yüzünden nefes alamıyorum çünkü 60 gündür pamuksu kokuna hasretim. Hıyar kardeşim sağolsun “Taşıyıcısındır belki, ne bilelim” diye eve de almıyor beni. Az daha sabır! Seni çok seviyorum anne! Çok! Sanki kolay bir çocuk, bir ergen ve bir yetişkinmişim gibi üstüne bir de ünlü olduğum için senden özür çok dilerim. Kıtipiyozların eleştrilerini ben takmıyorum, sen de hiç takma. Yapayalnız yetiştirdiğin iki çocuğun da dağ gibi, taş gibi! Anneler günün kutlu olsun Jale!

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya

Bu sene annesiz, Ayşe anneannesiz...#annelergünü'müz kutlu olsun...

Birde altını çizmek isterim ki doğurmak değil emek vermektir kutsal ve değerli olan...

Hayatımda klişelere karşı durmakla geçti, annelik anlayışımda farklı olması nedeniyle ŞAHSINA MÜNHASIR bir evlât annesi oldum.

Korunmaya muhtaç çocuklara,biyolojik anneleri olmadan emek veren annelerin ayrıca annelerin gününü kutlarım.Bir de unutmadan #öğretmenlerimizin anneler günü kutlu olsun.

Cünkü onlar da anne/baba yarısı benim gözümde 💚

Gülben Ergen

Gülben Ergen

Annem, anneliğim, varlığımız, yokluğumuz, kayıplarımız, acı tatlı günlerimiz, yaşama mücadelemiz, ayakta kalabilme çabamız ve dimdik geçen yıllarımız.

Cenk Eren

Cenk Eren

Benim anasız üçüncü Anneler Günü'm, küçük büyük bütün anaların ellerinden öper, anneler gününü kutlarım.

Volkan Konak

Volkan Konak

Bize nefes olan anneler,gününüz kutlu olsun... #kuzeyinoğlu #volkankonak

Zahide Yetiş

Zahide Yetiş

Annesi Cennette olanlar... Bugün bizim için zor geçecek... Ama daha zor olanı da var. Evlatlarını yitiren anneler... O yüzden bugün kendi anneliğimden çok aklımdalar... Allah'tan Rahmet kalanlara sabır diliyorum... İsteyen her kadına Rabbim yeryüzündeki bu yüce duyguyu nasip etsin...Tüm annelerin günü kutlu olsun.

Kaan Sekban

Kaan Sekban

İyi ki varsın Annem. Tüm annelerin, etrafına annelik edenlerin günü kutlu olsun. Cennet’teki tüm annelerin ruhu şad olsun.

Hakan Hatipoğlu

Hakan Hatipoğlu

Büyümeye başladığımız yer annemizin karnı,

hiç büyümediğimiz yer ise, 

annemizin kalbiymiş.

Anneler Günün kutlu olsun annem...


Tüm Annelerin anneler günü kutlu olsun.

Yonca Lodi

Yonca Lodi

Çocuğu olsun olmasın, şefkati, merhameti ve vicdanıyla, ilgiye muhtaç her varlığa sevgi verenlerin anneler günü kutlu olsun...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Akalın: Adamlara bu kadar süslenseydin kucağında bebeğin olurdu