Ünlülerin askerlik fotoğrafları

Her yaşı gelen erkek gibi ünlüler de zamanı gelince askerliklerini yaptılar. Bedelli, kısa dönem ve uzun dönem olarak vatani görevlerini tamamlayan ünlülerin askerlik fotoğraflarını sizler için derledik

19 Şubat 2018, Pazartesi 15:05 Son Güncelleme:
A A

Alp Navruz, üç hafta önce gittiği vatani görevini üç gün sonra tamamlıyor. 

29 yaşındaki oyuncu askerlik sonrası temmuz sonunda 'Elimi Bırakma' dizisinin çekimleri için İstanbul'a gelecek

Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli vatani görevini yapmak için Kütahya'daki birliğine teslim oldu.

Aras Bulut İynemli'nin asker fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.

Aras Bulut İynemli

Oyuncu ‪Alperen Duymaz Maltepe'deki birliğine teslim oldu.

Ünlü oyuncuya menajeri Cem Tatlıtuğ eşlik etti.‬

Sen Anlat Karadeniz'in Tahir'i başrol Ulaş Tuna Aslantepe, dizinin sezon finali yapmasıyla vatani görevini yapmak için birliğine teslim oldu. Oyuncunun askerde çekilen fotoğrafı ise kısa sürede sosyal medyada yayıldı.Oyuncunun sakalsız hali ise hayranlarını şaşırttı.

Final yapan İstanbullu Gelin dizisinde Osman karakterine hayat veren Güven Murat Akpınar, bedelli askerlik yapan ünlüler arasına katılarak ilk askerlik fotoğrafını paylaştı.

İşte oyuncunun ilk askerlik görüntüsü

Fenerbahçeli futbolcu Şener Özbayraklı da askere gidenler kervanına katıldı.

Şener Özbayraklı'yı sakalsız görenler tanımakta zorlandı.

Akın Akınözü, bedelli askerlikten yararlanan ünlülerden oldu. Oyuncu Akın Akınözü askerliğini yapmak üzere birliğine teslim oldu. Oyuncuya annesi Özlem Akınözü eşlik etti.

Baba olmasına sayılı günler kalan Alişan, askerlik fotoğrafını paylaştı.

"Bu poz acemilik günlerimden Alaşehir’den. Alaşehir’de 28 gün acemiliğimi geçirdikten sonra kalan 14 ayımı Ankara Armoni Mızıkasında tamamlamıştım.."

"15 ay askerliğim boyunca herhangi bir askerden ayrıcalığım olmadan,şanla,şerefle. Ha bu arada 3 birinciliğim vardı atışlarda..Boşuna tutmuyoruz keleşleri:))"

1986-1988 yılları arasında İzmir-Narlıdere'de vatani görevini yapan şarkıcı Cenk Eren, o günlere ait bir fotoğrafını Instagram'dan "Asker olmak, vatani görevini yapmak onurdur. 18 ay yaptık biz de ne mutlu... #tbt ise en alasından" notuyla paylaştı.

Oyuncu Mehmet Aslan, Instagram hesabından askerlik fotoğrafını paylaşıp altına 'Deniz Er Eğitim Alayı İskenderun. Askerlik anısı olmayana gerçekten üzülüyorum! Hey gidi be...' notunu düştü.

Ömer-Arzu Sabancı'nın ortanca oğlu Hakan Sabancı, bedelli askerlik görevini yerine getirmek için Kütahya askeri birliğine teslim oldu.

Hakan Sabancı, ilk gününde tertibiyle askerlik pozu verdi. Taktığı eski moda saat ise takipçileri tarafından 'şimdi tam asker olmuş' şeklinde yorumlandı. 

ATV ekranlarında yayınlanan 'Elin Oğlu' programıyla yıldızı parlayan Rus oyuncu Andrey Polyanin'in, Türk vatandaşlığına geçtiği ve 2010 yılında İstanbul'da askerlik yaptığı ortaya çıktı.

Vatani görevini 66. Mekanize Piyade Tugayı Barış Gücü Komutanlığı'nda tamamlayan Andrey Polyanin, "Türkiye benim ikinci vatanım. Gerekirse hiç düşünmeden cepheye de gider, Mehmetçikle omuz omuza savaşırım" diyor.

DİZİLERDE ROL ALMIŞTI

Türkiye serüveni ailesinin emeklilikten sonra Antalya'ya yerleşmesiyle başlayan Andrey Polyanin "Kalk Gidelim" dizisi ve "Kırımlı" filminde rol almıştı.

Hakan Peker

Kerem Bursin

Kuşum Aydın

Yılmaz Morgül

Tarkan

Mustafa Sandal

Mehmet Ali Erbil

Zeki Müren

Zeki Müren

Tolga Çevik

Özcan Deniz

Kaan Tangöze

Yavuz Bingöl

İbrahim Kutluay

Burak Kut

Beyazıt Öztürk

Keremcem

Erdal Beşikçioğlu

Tarkan

Haluk Levent

Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu

Yılmaz Erdoğan

Nihat Doğan

Erkan Petekkaya

Barış Manço

Alp Kırşan

Emre Belözoğlu

Ali Sunal

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Abla kardeş değil, anne oğul!