Hakan Sabancı'dan askerlik fotoğrafı (Ünlülerin askerlik fotoğrafları)

Her yaşı gelen erkek gibi ünlüler de zamanı gelince askerliklerini yaptılar. Bedelli, kısa dönem ve uzun dönem olarak vatani görevlerini tamamlayan ünlülerin askerlik fotoğraflarını sizler için derledik

19 Şubat 2018, Pazartesi 15:05 Son Güncelleme: 09 Ekim 2018, Salı 12:57
A A

Ömer-Arzu Sabancı'nın ortanca oğlu Hakan Sabancı, bedelli askerlik görevini yerine getirmek için Kütahya askeri birliğine teslim oldu.

Hakan Sabancı, ilk gününde tertibiyle askerlik pozu verdi. Taktığı eski moda saat ise takipçileri tarafından 'şimdi tam asker olmuş' şeklinde yorumlandı. 

1986-1988 yılları arasında İzmir-Narlıdere'de vatani görevini yapan şarkıcı Cenk Eren, o günlere ait bir fotoğrafını Instagram'dan "Asker olmak, vatani görevini yapmak onurdur. 18 ay yaptık biz de ne mutlu... #tbt ise en alasından" notuyla paylaştı.

Oyuncu Mehmet Aslan, Instagram hesabından askerlik fotoğrafını paylaşıp altına 'Deniz Er Eğitim Alayı İskenderun. Askerlik anısı olmayana gerçekten üzülüyorum! Hey gidi be...' notunu düştü.

ATV ekranlarında yayınlanan 'Elin Oğlu' programıyla yıldızı parlayan Rus oyuncu Andrey Polyanin'in, Türk vatandaşlığına geçtiği ve 2010 yılında İstanbul'da askerlik yaptığı ortaya çıktı.

Vatani görevini 66. Mekanize Piyade Tugayı Barış Gücü Komutanlığı'nda tamamlayan Andrey Polyanin, "Türkiye benim ikinci vatanım. Gerekirse hiç düşünmeden cepheye de gider, Mehmetçikle omuz omuza savaşırım" diyor.

DİZİLERDE ROL ALMIŞTI

Türkiye serüveni ailesinin emeklilikten sonra Antalya'ya yerleşmesiyle başlayan Andrey Polyanin "Kalk Gidelim" dizisi ve "Kırımlı" filminde rol almıştı.

Hakan Peker

Kerem Bursin

Kuşum Aydın

Yılmaz Morgül

Tarkan

Mustafa Sandal

Mehmet Ali Erbil

Zeki Müren

Zeki Müren

Tolga Çevik

Özcan Deniz

Kaan Tangöze

Yavuz Bingöl

İbrahim Kutluay

Burak Kut

Beyazıt Öztürk

Keremcem

Erdal Beşikçioğlu

Tarkan

Haluk Levent

Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu

Yılmaz Erdoğan

Nihat Doğan

Erkan Petekkaya

Barış Manço

Alp Kırşan

Emre Belözoğlu

Ali Sunal

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.