Ünlülerin en az kendileri kadar ünlü evcil hayvanları

Ünlüler de bizden insanlar öyle değil mi? Pek sanmıyoruz ama konu evcil hayvanlara geldiğinde onlar da birer anne, birer baba. Tıpkı hepimiz gibi. Köpeklerine özel Instagram hesapları açanlar mı dersiniz, kedisine özel terzisi olanlar mı dersiniz. Hatta bazıları en az sahipleri kadar ünlü. Ünlülerin en az kendileri kadar ünlü evcil hayvanlarını derledik.

24 Ocak 2021, Pazar 10:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tom Hardy

Tom Hardy, Instagram'da genelde motosikletli sert fotoğraflar paylalşan bir adam olsa da konu köpeklerine geldiğinde yumuşacık birine dönüşüyor. 2017'de köpeği Woody'i kaybeden Hardy, yeniden birkaç köpek yavrusu daha aldı. Blu ise şimdilik favorisi gibi görünüyor. 

Paris Hilton

Paris Hilton, ünlü köpeği chihuahua cinsi Tinkerbell'in 2015'teki ölümünün ardından yeni yavru köpekler aldı ancak Tinkerbell unutulmaz olarak kaldı. Hatta Instagram'da @hiltpnpets isimli profilde Hilton'un yalnızca köpekleri var. 


North West

Kim Kardashian'ın 7 yaşındaki kızı North, henüz çok küçük olsa da köpeği Sushi bile en az onun kadar ünlenmiş durumda. People dergisine göre Kim Kardashian, kızının kardeşe alışması için ilk iş bir köpek almış.

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra'nın köpeği Diana, neredeyse kendisinin popülaritesinden çaldı. Bu köpeğin Instagram'da 166 bini aşkın takipçiis var. Hatta 2017'de Elle dergisinin kapağında bile yer aldı.

Karl Lagerfeld

Ünlü modacı Karl Lagerfeld'in kedisi Choupette, dünyanın en ünlü kedilerinden biri olabilir. Birçoklarına göre Lagerfeld, pek çok şov ve koleksiyonunda Choupette'ten ilham almış bile olabilir. Tahmin edebileceğiniz gibi Choupette birçoğumuzdan daha ihtişamlı bir hayat yaşıyordu. Kişisel asistanı bile vardı. 


Miley Cyrus

Miley Cyrus

Pek çok ünlü tek bir kedisi ya da köpeği varken Miley Cyrus'ın ise neredeyse bir hayvanat bahçesi kadar hayvanı var. Köpekleri ve kuşları bulunan Miley'nin en ünlü hayvanı ise domuzu Bubba Sue idi. Bubba Sue 2019'da hayatını kaybetti. 


Taylor Swift

Tıpkı annesinin kedisi gibi Taylor Swift'in kedileri Meredith Grey ve Olivia Benson ünlü. Taylor'ın kedileri Grey's Anatomy dizisinin karakterlerinden. 

 Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry en az kendisi kadar ünlü köpeği Nugget vefatının ardından nişanlısı Orlando Bloom ile yeni bir köpek yavrusu sahiplenseler de gönülleri hep Nugget'ta kaldı. 

Lily Collins

Lily Collins ve nişanlısı Charlie McDowell nişanlandıklarını duyururken sokaktan kurtardıkları köpekle fotoğraflarını paylaşmışlardı. O günden bu yana, bu köpeğe çocukları gibi davranıyorlar. Belki de bebek provası yapıyorlardır belki.

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon köpeği French bulldog cinsi köpeği Pepper'ın fotoğrafını ilk kez Kasım ayında paylaşsa da kısa zamanda Instagram'ın en sevilen figürlerinden oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 30 santimlik burnuyla rekora koşan köpek: Eris