Ünlülerin estetiksiz halleri şaşırtıyor! İşte eski halleriyle karşılaştırma...

Yıllar geçiyor, her şey gibi ünlüler de değişiyor. Peki hangi ünlüler estetikle bambaşka bir görünüme sahip oldu? İşte olduğundan farklı bir görünüme kavuşmak için bıçak altına yatan birbirinden ünlü isimler...

Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor Cemal Can Canseven Instagram'ının hikaye bölümünden nostalji paylaşımlarda bulunmuş ve eski kilolu halini paylaşmıştı. Cemal Can hayranları onu bu halde tanımakta zorlandı.

Son olarak Survivor 2021 birleşme partisine yeni çıkardığı şarkısıyla damga vuran Cemal Can Canseven’in burnunun estetiksiz hali dikkat çekti.

BU NASIL DEĞİŞİM!

BU NASIL DEĞİŞİM!

Bir döneme damga vuran evlilik yarışması Kısmetse Olur'un gelin adaylarının son hali gündem oldu. Kısmetse Olur'un iddialı gelin adayı Rabia Karaca'nın değişimi görenleri şaşırttı.

RABİA KARACA SON HALİ...

RABİA KARACA SON HALİ...

Programdan sonra oldukça değiştiği gözlenen gelin adayı, programda yaşadığı aşkla da bir hayli konuşulmuştu. Geçirdiği estetik operasyonlardan sonra, gelin adayı Rabia Karaca'nın son hali oldukça dikkat çekici...

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan

Show TV ekranlarında yayınlandığı dönem fenomen olan 'Doktorlar' dizisinin güzel oyuncusu Yasemin Özilhan, Anadolu Holding'in patronu Tuncay Özilhan'ın oğlu İzzet ile evlenince oyunculuğu bırakmıştı. 

Modacılığa soyunan Yasemin Özilhan estetik yaptırdıktan sonra farklı bir görünüme sahip oldu.

Dudaklarını ve burnunu yaptırdı

Dudaklarını ve burnunu yaptırdı

İlk çıktığı dönemde incecik dudaklarıyla dikkat çeken Yasemin Özilhan önce dudaklarına silikon yaptırdı daha sonra da burnunu düzelttirdi.

 Yasemin Özilhan'ın eski ve yeni hali...

Yasemin Özilhan'ın eski ve yeni hali...

Çok beğenilen Yasemin'in aslında estetik harikası olduğu eski fotoğraflarıyla anlaşıldı.

İrem Derici

İrem Derici

İrem Derici, katıldığı bir programda gelen soru üzerine, estetiğe ne kadar ödediğini açıkladı.Şarkıcı burun estetiklerine 30 bin TL, göğüs estetiğine ise 4 bin euro ödediğini söyledi.

İrem Derici, daha önce de küçük yaşlarda burun estetiği yaptırmak istediğini ve ailesinden izin alamadığını anlatmış ve burun estetiği yaptırabilmek için duvara kafa atıp burnunu kırdığını da itiraf etmişti.Fakat o ameliyatı da beğenmeyerek daha sonra ikinci kez burnundan estetik ameliyatı olmuştu.

Işıl Reçber

Işıl Reçber

Eski futbolcu Rüştü Reçber'in tasarımcı eşi Işıl Reçber, hakkındaki estetik iddialarının artmasıyla küplere bindi.

Sosyal medyaya yansıyan yıllar önceki fotoğrafları Işıl Reçber'in bir dizi estetik operasyon geçirdiği yorumu yaptırdı.

Ancak Işıl Reçber, ''17 yaşından beri göz önündeyim. Estetiğim yok. Birileri benimle uğraşıyor'' diye kendini savundu.

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade'nin eski halini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Oyuncunun şimdiki hali ile eski hali arasında dağlar kadar fark var.

 Hande Ataizi

Hande Ataizi

Hande Ataizi'nin eski fotoğraflarına bakıldığında sunucunun epey değiştiği fark ediliyor.

Çenesini düzelttiren Hande Ataizi, burnuna da estetik yaptırmış. Üst dudağına dolgu yaptıran sunucu, şakaklarına da dolgu kokteyli enjekte ettirmiş.

Deren Talu

Deren Talu

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'nun (22) estetikli olduğu ortaya çıktı.

22 yaşındaki Deren Talu'nun ortaya çıkan eski bir fotoğrafında özellikle burun bölgesinde bariz bir değişim olduğu görülüyor. 

İşte Deren Talu'nun o görüntüsü...

İşte Deren Talu'nun o görüntüsü...

Deren Talu

Deren Talu

 Çağla Şıkel

Çağla Şıkel

Çağla Şıkel'in estetiksiz hali şaşırtıyor.

Güzel modelin elmacık kemiklerini belirginleştirmek için operasyon geçirdiği biliniyor. İnce dudaklarını silikonla kalınlaştıran Çağla Şıkel, dişlerini düzeltmek için ise bir dönem diş teli kullanmış.

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu

38 yaşındaki Burçin Terzioğlu'nun popçu Ali Güven'in 1997'de çekilen 'Yolcu' klibinde oynadığı ortaya çıkmıştı.

17 yaşındaki haline benzemediğini düşünenler ''Estetik mi yaptırdı?'' diye sormuştu. Burçin Terzioğlu estetiği inkar etmedi.

''Biliniyor zaten, gizlediğim bir şey değil ki'' açıklamasını yaptı.

Burçin Terzioğlu'nun klipte oynadığı hali (solda) ve yeni hali (sağdaki)...

Burçin Terzioğlu'nun 2001 yılındaki hali...

Burçin Terzioğlu'nun 2001 yılındaki hali...

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş

Her seferinde ısrarla 'Yüzümde estetik yok' diyen Ebru Gündeş'in fotoğraflarını derleyen Onedio, Ebru Gündeş'in tüm foyasını böyle gözler önüne serdi. Fotoğraflar Ebru Gündeş'i yalanlar nitelikte.

Şarkıcı Ebru Gündeş, zor günler geçirdi ama yine de ayakta kalmasını bildi. Ebru Gündeş'in yıllar boyunca olan değişimi ise malumunuz. Ancak Ebru Gündeş her seferinde yüzünde estetik olmadığını söylüyor ancak birazdan göreceğiniz fotoğraflar şarkıcının sözlerini yalanlar nitelikte.

Maddi imkansızlıklar yüzünden okuyamayan Ebru Gündeş, konfeksiyon işçisiyken Raks Neşe Müzik'in ortağı Neşe Demirkat tarafından keşfediliyor ve sahne tecrübesi kazanabilmek için bir süre Emel Sayın'a vokalistlik yapıyor.

1993 yılında Tanrı Misafiri albümünü çıkardığında henüz 18 yaşında genç bir kadındı Ebru Gündeş. Her çıkardığı albümü yok sattı Ebru Gündeş'in; 1994,1995, 1996 yıllarında Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde "En İyi Kadın TSM Sanatçısı" ödüllerini kazandı.

Kendini müzik konusunda geliştirdiği ve değiştirdiği kadar, fiziksel olarakta büyük değişimler yaşadı. İşte Ebru Gündeş'in her seferinde 'Yüzümde estetik yok' demesine rağmen geçirdiği büyük değişim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Maske takmayı öğrenen Merve Boluğur, şimdi de HES kodu krizi yaşattı: Beni tanımıyor musunuz?