Ünlülerin hayvanları

Ünlü isimler kediye, köpeğe ya da birden fazla sevimli dosta sahipler. Kimi evinde, kimi bahçesinde barındırıyor. Kimi ise sadece seviyor. İşte ünlülerin sevimli dostları ve hayvan sevgisi...

06 Aralık 2017, Çarşamba 09:39 Son Güncelleme:
A A

Sıla: Bugün Mutlu bir yaşında! Hepi börtlek canımın içi.

Oyuncu Beste Kökdemir, Bonita ile fotoğrafını sosyal medya hesabından ''Sonu olmayan bir şey bu'' notuyla paylaştı.

DİDEM SOYDAN

DİDEM SOYDAN

Didem Soydan Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine duygusal anlar yaşattı.

Model geçen haftalarda hayatına giren ve Köpük adını verdiği köpeğin ölümle pençeleştiğini ve uyguladıkları tedavi sonrasında hayata tutunduğunu yaptığı paylaşım ile duyurdu. Soydan hesabından yaptığı paylaşımda şu satırları kullandı: "Köpük bana geldiğinde, öyle hastaydı ki söylemiyorum tabi ama ölecekse bile huzurlu bir ortamda olsun diye aldık onu ama doktorunun dediğine göre bir mucizeymiş yaşaması. Bu kadar ilaç kullandı bir ayda. Bugün itibariyle ilaçlardan kurtuldu."


YAĞMUR ÜNAL

YAĞMUR ÜNAL

Oyuncu ve yapımcı Yağmur Ünal köpeği ile çekilmiş fotoğrafını "Benim kendini ufak zanneden sevgi pıtırcığım, sıfır farkındalık" notuyla paylaştı.

GUPSE ÖZAY

GUPSE ÖZAY

Gupse Özay, Instagram'dan köpeğiyle paylaştığı fotoğrafa, "Keşke kafama çıkmadan izlesen televizyonu be kızım..." notunu yazdı.

AJDA PEKKAN

AJDA PEKKAN

Ajda Pekkan bir röportajında, "16 kedim, 4 tane köpeğim var" açıklaması yapmıştı. Pekkan, zaman zaman sokak hayvanlarını da sahipleniyor.

BURCU BİNİCİ

BURCU BİNİCİ

Son dönemde Sen Anlat Karadeniz, Türk Malı ve Söz gibi dizilerde rol alan Burcu Binici köpekleriyle olan bir karesini Instagram hesabına yükleyerek, "Bir gün yine aşktan ölüyorum!" notunu yazdı. 

GİZEM KARACA

GİZEM KARACA

Gizem Karaca: ''Çok ciddi beslerim.''

ÇAĞLA ŞIKEL

ÇAĞLA ŞIKEL

TUBA BÜYÜKÜSTÜN

TUBA BÜYÜKÜSTÜN

12,5 yıldır neredeyse her anını birlikte geçirdiği Korsan'ın üzerine titreyen Tuba Büyüküstün, dizi ve film çekimlerinde bile Golden Retriever cinsi köpeğini yanından ayırmıyor.

Oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Korsan'la ilgili hislerini paylaştı. Köpeğiyle kafa kafaya vermiş bir karesini yayınlayan Büyüküstün, "12,5 yıllık aşk. Korsan ve ben" notunu yazdı.

BENSU SORAL

BENSU SORAL

Bensu Soral, He-Man ismini verdiği köpeğiyle yaptığı paylaşıma, "En yakın arkadaşımız, dostumuz, çocuğumuz seni çok çok çok seviyoruz" notunu düştü.

MERYEM UZERLİ

MERYEM UZERLİ

Meryem Uzerli kedileriyle çekilen bir karesini Instagram hesabından paylaştı. 33 yaşındaki Uzerli paylaşımın altına, "Bebekler" notunu düştü.

KADİR DOĞULU

KADİR DOĞULU

MUAZZEZ ERSOY

MUAZZEZ ERSOY

Muazzez Ersoy geçen yaz 'Queen M' adlı teknesiyle Bodrum'dan 'Mavi Tur'a çıkmış, ilk durakları Gökova'nın güneyindeki Mersincik Koyu olmuştu.

Muazzez Ersoy sürüden ayrılmış, kıyıda tek başına kalmış bir yaban keçisi görmüş, kaptan fa şarkıcının isteği üzerine keçiyi tekneye getirmişti. Muazzez Ersoy 'Mersincik' adını verdiği keçiyi bizzat besledi.

NESLİHAN ATAGÜL

NESLİHAN ATAGÜL

Oyuncu Neslihan Atagül hayvanları çok seviyor. Atagül at, köpek, kedi ve kaz gibi birçok hayvanla çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşıyor.

ELÇİN SANGU

ELÇİN SANGU

Elçin Sangu, Çivava cinsi köpeğiyle sosyal medyadan yaptığı paylaşımın altına şu notu düştü: "Kemik vermediğim için mi bu trip?"

Elçin Sangu'nun köpeği, Chihuahua ya da Çivava, dünyanın en küçük türlerinden biri olan köpek ırkı. Adını Aztek eyaleti Chihuahua'dan alır. Ağırlığı 0,5 - 2,7 kg, omuzdan yere yüksekliği en fazla 13 cm'dir. Kulakları iridir.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

Daha önce 'Zilli' adını verdiği bir eşek sahiplenen oyuncu Özge Özpirinçci, evinde iki bodur keçiye bakmaya başladı. Keçileriyle birlikte çekilen fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Özpirinçci, "Hadi Zilli'nin yeni arkadaşlarına isim bulalım! Siyah olan dişi, diğeri erkek. Evet yaratıcılığımızı konuşturalım hanımlar beyler" notunu yazdı.

ASLI ENVER

ASLI ENVER

Aslı Enver de hayvansever ünlülerden. Enver, kedisi Matiz'in fotoğraflarını sık sık Instagram hesabından paylaşıyor.

Son olarak Düşeş adını verdiği bir kedi daha sahiplenen Aslı Enver'in Instagram hesabında ördek, köpek ve at gibi farklı hayvanlarla çekilmiş fotoğrafları da bulunuyor.

RÜZGAR ERKOÇLAR

RÜZGAR ERKOÇLAR

SEZEN AKSU

SEZEN AKSU

BADE İŞÇİL

BADE İŞÇİL

TÜRKAN ŞORAY

TÜRKAN ŞORAY

SERENAY SARIKAYA

SERENAY SARIKAYA


TUBA ÜNSAL

TUBA ÜNSAL


KIVANÇ TATLITUĞ

KIVANÇ TATLITUĞ


ZERRİN ÖZER

ZERRİN ÖZER

SERDAR ORTAÇ

SERDAR ORTAÇ


İBRAHİM ÇELİKKOL

İBRAHİM ÇELİKKOL


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Valeler Murat Boz'a çok bozuldu!