Ünlülerin mücevherlerini konuşturduğu 10 an

Bazen insanı gösteren kıyafeti ya da saçı değil, mücevheridir. Mücevherler doğru kullanıldığı takdirde bir look'un başrolüne oturabilir ve tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilir. 'Hadi canım sen de!' diyorsanız, size birkaç kanıtla geldik. Kıyafetinizi mümkün olduğunca sade tutup taktığınız mücevherlerle bulunduğunuz yerin yıldızı olabilirsiniz. Üstelik çok daha az efor sarf ederek.

14 Ağustos 2020, Cuma 18:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Rihanna

Rihanna

Riri'nin abartıyı sevdiğini hepimiz biliyoruz. Bu kadar dantel ve göğüs dekoltesinin bulunduğu bir görünümde, böylesine gösterişli küpeler de bir Rihanna'ya yakışırdı.

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez sapsade saçlarını ve makyajını iki katlı bir pırlanta kolyeyle renklendirmeyi başarmış.

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus çok fazla mücevher kullanan isimlerden değil. Ancak kullandığında yakıştırmasını biliyor. Tıpkı bu örnekte olduğu gibi.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian simsiyah olmayı biraz abartmış, haç kolyesi bile siyah taşlardan oluşuyor. Taşları siyah olmasaydı, bu look muhtemelen bu kadar çarpıcı durmayacaktı.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall'ın boynu boş, mücevher hakkını küpelerinden yana kullanarak çok doğru bir karar vermiş. Tektaş küpeleri adeta konuşuyor.

Cardi B

Cardi B

Cardi B'nin geneline baktığımızda rengarenk ve abartılı bir tarzı olduğunu biliyoruz. Burada da şaşırtmamış, hem elbisenin boyun kısmını hem de dekoltesindeki taşları, nispeten sade küpeleriyle pekiştirmiş.

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Kristen Stewart gösteri dünyasının en maskülen isimlerinden biri. Kolyeleri olmasaydı bu görünüm sıradanın ötesine geçemeyecekti.

Beyoncé

Beyoncé

Beyoncé, bol taşlo gerdanlığıyla seçilebilecek en iyi kolyeyi seçmiş.

Halsey

Halsey

Halsey sade ve yapışık saç modelleriyle en çok yakışan seçeneğe yönelerek halka küpe kullanmış. Çok da iyi yapmış.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mustafa Kemal Atatürk'ün şıklık sırları