Önceki Fotolar

Ünlülerin sarhoş halleri (Çağla Şıkel ile Hakan Akkaya'nın arka kapı hüsranı)

Bazıları günlük hayatlarında son derece ağırbaşlı görünüyor ama alkol alınca bambaşka birine dönüşüyor, bazıları da hep nasıl görünüyorsa öyle... İşte ünlülerin sarhoş halleri...

10 Mart 2018, Cumartesi 09:23 Son Güncelleme:
A A
Hatice Şendil

Hatice Şendil

Metin Çekmez mekandan iki set görevlisinin kolunda çıktı. Hatice Şendil'de de durum pek farklı değildi.

Sarp Levendoğlu

Sarp Levendoğlu

Sarp Levendoğlu'nu da unutmadık tabii. 

Sarp Levendoğlu,  Begüm Birgören ile birlikte olduğu dönemde bir mekanda içebildiğince alkol içtikten sonra yalpalaya yalapalaya kendisini bir taksiye attı. 

Ancak Sarp Levendoğlu, taksi şoförüne evine tarif edemedi. Çünkü taksiye bindiğinde horul horul uyuyordu. E haliyle taksici de bu durumdan korktu ve Sarp Levendoğlu'nu alkol komasına girdiğini düşünerek hastaneye götürdü.

Tuğba Özerk

Tuğba Özerk

Şarkıcı Tuğba Özerk de 2017'nin ekim ayında evli DJ Özgür Adıgüzel ile alkollü bir şekilde yakalandı. Tuğba Özerk ayakta durmakta güçlük çekerken DJ arkadaşı alkolün etkisiyle basın mensuplarına küfretti.

Nurseli İdiz

Nurseli İdiz

Nurseli İdiz'i unuttuğumuzu düşünmediniz heralde! 

Nurseli İdiz, Bipolar bozukluk hastası olduğunu ve ataklarını alkolle bastırdığını söylüyor.

Hatta alkol probleminin oyunculuğunun önüne geçtiğinin de farkında ki durumu şöyle anlatıyor: "Alkol yüzünden maddi ve manevi çok kaybım oldu, yapımcılar bu yüzden bana rol vermiyor" 

Arada bir "Bu ülkede sette bile içki içen oyuncular var, bütün herkes bunları bilmiyor mu? Neden sadece ben bedel ödüyorum? Bugüne kadar yediğim haltların hepsinin arkasında durdum, yemediklerimi de savundum. Yeter ama artık. Sürekli alttan al, nereye kadar? Ben de bir Nurseli İdiz'im" şeklinde isyanlar etse de alkolden hiç vazgeçemediğinin kendisi de farkında. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (24 Ocak 2020)