Uragun adlı oyun ilk defa oyuncu karşısına çıkıyor

Uragun adlı oyun ilk defa oyuncu karşısına çıkıyor

Uragun, Digital Dragons Indie Celebration finaline özel bir demo ile geliyor. 13-15 Mayıs'ta Steam platformunda düzenlenen özel etkinlik Digital Dragons Indie Celebration jürisi, dünyanın dört bir yanından gelen 200 oyun arasından, bu yıl için planlanan 50 en iyi bağımsız prömiyerini seçti. Varşova merkezli Kool2Play Studio'nun üstten görünümlü shooter'ı Uragun finalistlerden birisi seçildi.

13 Mayıs 2020, Çarşamba 16:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tüm finalist oyunlar, 13-15 Mayıs tarihleri arasında Steam'de yer alacak. Buna ek olarak Uragun, Topluluk Oylama Ödülü (Community Vote Award) için diğer oyunlarla yarışacak ve jüri de en iyi üç oyunu ödüllendirecek.

Kool2Play başkanı Marcin Marzęcki konu hakkında, "Üstten görünümlü shooter oyunumuzun jüri tarafından beğenilmesinden ve Digital Dragons Indie Celebration'ın son aşamasına seçilmesinden dolayı çok memnunuz" dedi. "Bu, bizim için büyük bir onur ve aynı zamanda doğru yolda ilerlediğimizin bir göstergesi. Eşsiz oyunumuzu daha fazla oyuncu ile paylaşabilecek olmamız harika bir şey." açıklamasında bulundu.

Üst seviye bir yapay zekanın kontrol ettiği makineler karşı oyuncuların, akıllı taktiklerle onları alt etmeye odaklandığı, distopik dünyada geçen üstten görünümlü shooter oyunu Uragun, bu yılın üçüncü çeyreğinde erken erişimde olacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lamborghini Huracan EVO RWD Spyder tanıtıldı