Uykudan önce uygulayabileceğiniz güzellik reçeteleri

Günün bütün yorgunluğu üzerimize çökünce gece yatağa girmeden önce yapacağımız her şey bize zor geliyor. Oysa yatmadan hemen önce uygulayabileceğiniz pratik bakımlar sizi ertesi güne hazırlıyor ve güzelliğinize güzellik katıyor

12 Nisan 2019, Cuma 11:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Önceki Fotoğraflar
GÖZALTI TORBALARI İÇİN BAKIM

GÖZALTI TORBALARI İÇİN BAKIM

Her sabah şiş gözlerle uyanıp dünyayı puslu görenlerdenseniz bu rutini mutlaka kendi hayatınıza sokmalısınız. Uyumadan önce birkaç damla badem yağı ve kahve yağını gözaltlarınıza yüzük parmağınızla uygulayın. Çok bastırmadan, yumuşak masaj haraketleriyle gözaltlarındaki kan dolaşımını hızlandırın ve sabah uyandığınızda yüzünüzü soğuk suyla yıkayın.

TIRNAK BAKIMI

TIRNAK BAKIMI

Uyumadan önce tırnaklarınıza bir miktar shea yağı ya da Hindistan cevizi yağı uygulayın. Sabah kalktığınızda kütiküllerin yumuşadığını, tırnaklarınızın manikürden çıkmış gibi bakımlı olduğunu göreceksiniz.

KAŞ VE KİRPİK

KAŞ VE KİRPİK

Kaş ve kirpikleri uzatmak için gece bakımından daha etkilisi yok. Bir kulak çubuğu yardımıyla kaş ve kirpiklerinize badem yağı sürebilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde etkisini gösterecektir.

SATEN YASTIKTA UYUMAK SAÇLARI BESLİYOR

SATEN YASTIKTA UYUMAK SAÇLARI BESLİYOR

Kırışıklar ve saç bakımı konusunda bakış açınızı değiştirecek bilinmeyen tüyolardan biri saten ya da ipek yastık kılıfıyla uyumak. Kırık, onarılması gereken saçlar için elektriklenmeyi minimuma düşüren saten yastık kılıfı aynı zamanda dokusu nedeniyle cildinize de iyi gelen bir malzemelerden biridir.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Fazla su içmek cilde faydalı mı?