Uyumlu giyinmenin kitabını yazan 10 ünlü çift

Partnerle uyumlu giyinmenin sınırlarını iyi çizmek lazım. Bazen üzerinde bir ok işaretiyle 'My Hero' tişörtlerine denk gelebiliyoruz, bazen de bir bakıyoruz, karşımızda aslında bunun için hiç çaba harcamış gibi durmayan çiftler de var. Yani makbul olanı bu, doğal uyum. Partnerler, birbirlerinden ayrıyken de uyumluysa, yani temelde tarzları zaten birbirlerine uyuyorsa doğal bir şekilde uyumlu oluyorlar. İşte, uyumlu giyinmeyi bir sanat haline getirmiş, çift modasının kitabını yazan 10 ünlü çift!

20 Mayıs 2020, Çarşamba 16:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
David ve Victoria Beckham

David ve Victoria Beckham

Moda sektörü David ve Victoria ikilisini çok sever. Hiçbir şey yapmasalar bile en azından aynı renk giyerek her zaman uyumlu olmayı başarırlar. 


 Natalia Dyer ve Charlie Heaton

Natalia Dyer ve Charlie Heaton

Fenomen dizi Stranger Thing setinin sürprizlerinden genç çift Natalia Dyer ve Charlie Heaton'ın yan yana olup da uyumsuz giyindikleri bugüne kadar görülmedi. 

Amal ve George Clooney

Amal ve George Clooney

Hollywood'un en çok ünlü arkadaş çevresine sahip çifti, onları Obama ile de görmek mümkün. Yeni ünlenen bir oyuncuyla da. Ancak değişmeyen tek bir şey var, birbirleriyle olan uyumları. 


Meghan Markle ve Prens Harry

Meghan Markle ve Prens Harry

Meghan Markle ve Prens Harry çifti, sarayın en başına buyruk çifti gibi görünseler de konu uyumlu giymeye geldiğinde kimse onların eline su dökemez.

Gigi Hadid ve Zayn Malik

Gigi Hadid ve Zayn Malik

Gigi Hadid'in geçtiğimiz günlerde hamilelik haberini aldık. Hepimiz deyim yerindeyse havalara uçtuk, bize neyse. Ne kadar naif bir çift olduklarını, tutturmaya çalıştıkları yeşil tonundan bile anlayabilirsiniz. 

Anwar Hadid ve Dua Lipa

Anwar Hadid ve Dua Lipa

"Uyumlu değilsiniz, o çocuk yanına yakıştı mı?" diye diye Dua Lipa'nın başının etini yedik ancak iş kırmızı halıya gelince nasıl da uyumlu olmuşlar?

Sophie Turner ve Joe Jonas

Sophie Turner ve Joe Jonas

Sophie Turner da hamilelik haberini sevinçle karşıladığımız anne adaylarından. İkili, sadece sokak modasında değil, kırmızı halının da en uyumlu çiftlerinden. Bu görüntü ise MET Gala'dan.

Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham

Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham

Şu uyuma bakar mısınız? En sade görünümlerle bile uyumlu olmayı her seferinde başarıyorlar. 


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçlara göre ilk buluşma fikirleri