Uyumsuzluğun uyumu: Hailey ve Justin Bieber ilişkisine yakından bakış

Bir barıştılar bir ayrıldılar. Dediler ki 'Justin Bieber, Selena Gomez'i unutmak için Hailey'i kullanıyor'. Ne oldu? Justin yine Selena'ya döndü ama dolaştı yine Hailey'e geldi. Hailey'nin yaşı küçük, ünlenmek için Justin'i kullanıyor dediler. Öyle olsa bir iki takıldıktan sonra ayrılırdı, nikahı bastılar. Hatta Hailey, eski soyadı Baldwin'den bile vazgeçti. O artık bir Bieber. Bir bakıyoruz, fena halde uyumlular. Bir bakıyoruz, Justin Hailey'nin yanına yakışmıyor. Gelin Hailey ve Justin Bieber aşkını masaya yatıralım.

25 Eylül 2020, Cuma 13:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Her zaman arzuladığım güvencem"

"Her zaman arzuladığım güvencem"

Hailey Baldwin'in artık Hailey Bieber olarak anılmasına hala alışamayanlar var. Eski sevgililer, arkadaşlar, hatta dostlar derken bir de baktık evlendiler. Hailey için "Her zaman arzuladığım güvencem" diyen Justin ilişkilerindeki duygusal tarafın kendisi, mantıklı tarafınsa Hailey olduğunu söylüyor. Birlikte kusursuz bir denge yarattıklarından bahsediyor. "Hayat akışımızın düzeni yok. Bu belirsiz düzende, bana emniyet duygusu veren tek şey Hailey." 


Onun ününe ihtiyacı yok

Onun ününe ihtiyacı yok

Hailey'i Justin'in yanında genelde çok şık görüyoruz. Justin'i ise onun yanına yakıştırmayanlar bile var. Ama bu uyumsuzluk, ilişkilerinde şekile önem vermediklerini klişe ama tamamen iç güzelliklerine baktıklarını kanıtlıyor. Üstelik belirtmeden geçmeyelim, Hailey'nin Justin'in ününe de ihtiyacı yok, ailesinde çok fazla ünlü müzisyen ve oyuncu var.

Nasıl evlenme teklifi etti?

Nasıl evlenme teklifi etti?

26 yaşındaki Justin, erken sayılabilecek bir yaşta evlendiği için kendini şanslı sayıyor. Peki Hailey'ye nasıl evlilik teklif etti? Bugüne kadar bu teklif hakkında ser verip sır vermeyen ikili, bu konuyu da içtenlikle aydınlatıyor. "Bahamalar'a tatile çıkmak üzereydik. Evdeydik ve yalnızdık. İşte teklif böyle bir anda geldi" diye anlatıyor, Hailey. Evlenmek için babasından izin aldığının da altını çiziyor...

Evlenene kadar birlikte olmadılar

Evlenene kadar birlikte olmadılar

Evlenene kadar birlikte olmama kararı aldıklarını söyleyen Justin Bieber, bu kararını “Kendimi bu şekilde Tanrı’ya teslim etmek istedim ve o beni Hailey ile kutsadı” şeklinde açıkladı.


Öyle her şey pembe bulutlar üstünde yaşanmadı

Öyle her şey pembe bulutlar üstünde yaşanmadı

Hailey ve Justin Bieber, günümüzün en popüler çiftlerinden biri olabilir… Ancak Hailey, ilişkinin ilk zamanları hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Elle Amerika’ya Hailey, Jsutin ile zamanında çok farklı yönlere gittiklerini söyledi. 19 yaşındayken, Bieber ile ilişki yaşayan Baldwin, ilk ayrılıklarını anlattı. Ayrılmalarının o zaman için ‘çok doğru’ ve ‘sağlıklı’ bir karar olduğunu belirten Baldwin, 2018’de 24 yaşındayken Bieber ile tekrar birlikte olma konusunda birçok tereddüt yaşadığını söyledi. 

Uzun bir aradan sonra yeniden

Uzun bir aradan sonra yeniden

"Miami’de bir kilise konferansında karşılaştık ve uzun süre sonra ilk defa birbirimizi gördük. Konuşurken, ‘Dinle, yeniden arkadaş olduğumuz için çok ama çok mutluyum. Her zaman böyle rahat olmamızı istiyorum’ dedim” diyen Hailey, ilişkilerinin sadece arkadaşlık olmasını istediğini vurguladı. Ancak eşi Bieber’ın aklında başka düşünceler olduğunu belirten Hailey, Justin'in kendisine “Asıl olan şu: Biz arkadaş olmayacağız,” dediğini söyledi.  “Bence başlarda ikimiz de ne olduğunu anlamıyorduk. Alıştığımız bir durumdu ama aradan zaman geçince adeta yeniden tanışıyor gibi olduk” dedi.

Hep dürüst oldu

Hep dürüst oldu

Hailey, hiçbir zaman her şeyin yoludna gittiği rolünü yapan ünlülerden olmadı. Evliliğinin ilk zamanlarındaki pişmanlıklarından bahsetmekten çekinmedi. 

Evliliğimin ilk aylarını düşündüğümde hep keşke orada onu yapmasaydım, burada bunu söylemeseydim dediğim anlar oldu; tertemiz başlamış olmayı dilerdim. Bu durumdan çok şey öğrendim. Her şeyden önce kendimi kabul etmeyi ve hissettiğim şeylerden utanmamayı. İçinde bulunduğum düşünce tarzının gerçekçi olmadığını öğrendim. Yaşadığımız ve yaptığımız için kendimizi suçlu veya utanmış hissettiğimiz şeyler kim olduğumuzu tanımlamıyor, ne hayatımızda ne de içinde olduğumuz ilişkide."  

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Flört keyfini maksimuma çıkaracak 10 tüyo