Uyurken bile yağ yakmanızı sağlayacak karışım

Uyumadan önce bu karışımı içtiğiniz takdir siz uyurken bile vücudunuz yağ yakmaya devam edecek…  

19 Ağustos 2017, Cumartesi 12:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Maydanozun faydaları saymakla bitmez özellikle de vücuttan ödemi hızlı bir şekilde atması herhalde en çok bilinen özelliği…  

Tabii Bunların dışında maydanoz suyu; böbrek taşı ve diğer sindirim sistemi hastalıklarına da iyi gelir ve yağ yakıcı özelliği karaciğer yağlanmasını iyileştirmesi ve cildi gençleştirmesi açısından da oldukça etkilidir.  

İşte biz de tam olarak maydanozun yağ yakma özelliğini kullanacağız. Şimdi vereceğimiz tarif sayesinde siz uyurken vücuduz yağ yakmaya devam edecek.  

Tek yapmanız gereken uyumadan 2 saat önce hiçbir şey tüketmemeniz. Aç karnına içeceğiniz bir bardak maydanoz suyu, siz uyurken de kilo vermenizi ve yağlarınızın hızlı bir şekilde yakılmasını sağlatacaktır. İşte maydanoz suyunun hazırlanışı... 

İşte uyurken yağ yakmanızı sağlayacak maydanoz suyu tarifi… Boş bir çelik tencere içerisine yaklaşım 3 bardak su koyun.  Daha sonra maydanozları sapları ile beraber tencerenin içerisine koyun ve kısık ateşte 2-3 dk. kadar kaynatın. Kaynattıktan sonra maydanozları, 10 dk demlenmeye bırakın.  

Hazırlamış olduğunuz maydanoz suyunu ılıdıktan sonra öğünlerinizde bir saat  önce içebilirsiniz. Tabii herhangi bir yan etkisine karşı, kullanmadan önce bir uzmana danışabilirsiniz.  

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkinizi bitirmeniz gerektiğini gösteren 11 işaret