Uyuşturucudan ölen arkadaşının başında 2 gün bekledi!

İzmit'te, sentetik uyuşturucu bonzai kullandıkları iddia edilen iki kişiden biri fenalaşarak öldü. Şoka giren arkadaşı ise 2 gün boyunca ölen arkadaşının cesedinin başında bekledikten sonra kardeşine haber verdi

18 Ekim 2016, Salı 17:08 Son Güncelleme:
A A
Uyuşturucudan ölen arkadaşının başında 2 gün bekledi!
Pazarcılık yapan Murat Kutlu ailesi Kandıra’daki bağevine gidince fabrika işçisi arkadaşı Zafer Deniz’i (30) davet etti. İddiaya göre birlikte bonzai kullanan iki arkadaştan Zafer Deniz bir süre sonra fenalaşarak yaşamını yitirdi.

2 GÜN SONRA EVDEN ÇIKIP KARDEŞİNE ANLATTI
Arkadaşının ölümüne şahit olan Murat Kutlu şoka girdi. Murat Kutlu olayın şokuyla ölen arkadaşının başında iki gün boyunca bekledi. 

Murat Kutlu iki gün sonra evden çıkarak kardeşi Serdar Kutlu’ya durumu anlattı. Serdar Kutlu durumu polise bildirdi.KOKUDAN EVE GİRMEKTE GÜÇLÜK ÇEKTİLER
Ev ve çevresini kaplayan koku nedeniyle sağlık görevlileri ve polis eve girmekte güçlük çekti. Savcı ve polisin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından ceset otopsi için Asri Mezarlık morguna kaldırıldı.

Polis, Murat Kutlu’yu ifadesini almak için polis merkezine götürdü. Komşuları, Murat Kutlu’yu bu sabah evinden çıkıp ekmek alıp evine dönerken gördüklerini belirtti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ergün AYAZ-Faruk KIYAK/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER '10 milyon fidan kurudu' iddiasına Bakanlık'tan fotoğraflı cevap