Uzak mesafe ilişkisinin 7 avantajı

Uzak mesafe ilişkisi çoğumuzun daha önce deneyimlediği ya da muhakkak deneyimleyeceği bir romantik ilişki çeşidi. Sevgilisinin yanında ayrılmayanlara uzak mesafe ilişkisi korkunç bir fikir gibi gelse de uzak mesafe ilişkisinin avantajları deyince pek çok madde sıralanabiliyor. Uzak mesafe ilişkisini bitirmek zordur, uzak mesafe ilişkisi yürütmek de zordur ancak uzak mesafe ilişkisinin avantajları da çoktur. Öyle ki uzak mesafe ilişkisinden çıktıktan sonra yeni biriyle aynı şehirde olmak zor gelir. İşte uzak mesafe ilişkisinin 7 avantajı!

23 Haziran 2020, Salı 16:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Güven duygusu gelişir

Güven duygusu gelişir

Uzak mesafeli bir ilişkinin en güzel yanı, güven sorunlarınız üzerinde yoğunlaşabilmenizdir. Farklı şehirlerde ve hatta ülkelerde yaşamak, ikinize de diğer kişinin öğreneceği korkusu olmadan hile yapma ve yalan söyleme fırsatı veriyor. Ama tanıdıkça, ona güvenmeyi öğrenirseniz o güven bir araya geldiğinizde de, bir ömür sarsılmaz. Her gün birbirinizi görmek mümkün olmayabilir ama ortada normal çiftlerin sahip olduklarını iddia ettikleri ama hiçbir zaman test edemedikleri kadar büyük ve güçlü bir şey var. Güvenmelisiniz!


Seks her zaman harikadır

Seks her zaman harikadır

Onu her istediğiniz zaman elde edemeyeceğiniz gerçeği, onu daha da fazla istemenizi sağlamak için yeterlidir. Artı, şehvet içinizde yığılmaya devam eder ve sonunda birbirinizi gördüğünüzde… Onu memnun etmek isteyeceksiniz ve o da sizi memnun etmek isteyecek, çünkü ikiniz de günlerin hızlı bir şekilde geçeceğini biliyorsunuz.

Birbirinize karşı rahat olursunuz

Birbirinize karşı rahat olursunuz

  • Uzun mesafeli bir ilişki içinde olan iki kişi nihayet birkaç gün boyunca yeniden bir araya geldiğinde, pratik olarak ya da kelimenin tam anlamıyla birlikte yaşarlar. Bu, sizi pijama, ev kıyafetleri ve makyajsız göreceği anlamına gelir. Kadınlar genellikle günün her saniyesinde iyi görünmeye çalışırlar, ancak bu oldukça kısa sürer.
  • Sonunda rahatlayacak ve sizi gerçekte kim olduğunuz için görmesine izin vereceksiniz ve tahmin edin ne olacak? Size makyaj ya da topuklu ayakkabı olmadan daha güzel olduğunuzu söyleyecek! Bu anlar sizi birbirine daha yakınlaştıracak, rahat hissetmenizi sağlayacak.

Daha fazla boş vaktiniz olur

Daha fazla boş vaktiniz olur

  • Bir ilişkide olmak, belirli sorumluluklara da sahip olmak anlamına geliyor. Eğer son buluşmanızı iptal ettiyseniz, ne kadar meşgul olursanız olun bir sonraki buluşmayı iptal etmek kabalık olur. Bazı insanlar ilişkiyi her gün takılmak için hayatında biri olması anlamına gelen bir şey olarak anlamlandırır. Bu yüzden eğer hayatınızda böyle düşünen bir partneriniz varsa arkadaşlarınız, kariyer gelişiminiz, hobileriniz ve kişisel gelişiminiz için ayıracağınız bir vaktiniz kalmaz.
  • Ancak uzun mesafeli ilişkilerde yaşam tarzınız önemli ölçüde değişmez. Yine eğlenceli zamanınız, hobi zamanınız, arkadaş zamanınız olacak ve kimse ihmal edemeyecek. Uzun mesafe ilişkisi yaşıyorsanız yapmanız gereken şeyleri sevgiliniz uzaktayken yapabilir ve o yanınıza geldiğinde her şeyden uzak harika birkaç gün geçirebilirsiniz.

Daha fazla entelektüel paylaşım yaparsınız

Daha fazla entelektüel paylaşım yaparsınız

Birbirlerini istedikleri zaman görebilen çiftler, gündelik hayatın gündemi arasında kaybolabilirler. Birbirlerini gördüklerinde işyeri dedikodusu yapmaktan, otobüste yaşadıkları sorunları anlatmaktan kaçamazlar. Birbirlerini göremeyen çiftler için ise durum bambaşkadır. Bir saatlik görüntülü aramayı faydalı değerlendirmeye çalışır daha kaliteli paylaşımlar yaparsınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor