Uzman erbaş başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih kesinleşti mi?

Jandarma Genel Komutanlığının sözleşmeli uzman erbaş ihtiyacını karşılamak amacıyla ön başvurular 19 Mart'ta başladı. 4 Nisan'da ise başvurular son buldu. İşlemlerin son bulmasının ardından başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu.

10 Nisan 2019, Çarşamba 16:34
A A
Uzman erbaş başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih kesinleşti mi?

Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) 22 bin sözleşmeli uzman erbaş başvuruları 4 Nisan saat 23.59'da sona erdi. Bugün itibarıyla başvuruların üzerinden 6 gün geçti. Her bir aday sonuçlar için net bir tarih bekliyor.

BAŞVURU SONUÇLARI VE SINAVLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Başvuru sonuçları için Jandarma Genel Komutanlığı'nın geçmiş olduğu herhangi bir duyuru yok. Başvurusu kabul edilip seçme sınavlarına katılmaya hak kazanan aday listesinin ve sınavlarla ilgili uygulama esasları, sınav yeri, sınav tarihi ve diğer tüm duyurular www.jandarma.gov.tr, www.jsga.edu.tr ve www.dpb.gov.tr internet adreslerinden ilan edilecek.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.