Uzun süre sonra ekrana dönen Hakan Ural yaşadığı süreci anlattı

Bir süredir koronavirüs nedeniyle ekranlardan uzak olan Hakan Ural, bugün sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile yaptıkları ‘Neler Oluyor Hayatta’ isimli programa geri döndü. Hakan Ural canlı yayında yaşadığı süreci ilk kez anlattı.

15 Kasım 2021, Pazartesi 11:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 09.00’da ekrana gelen ‘Neler Oluyor Hayatta’ isimli programın sunucusu Hakan Ural bir süredir koronavirüs nedeniyle ekranlardan uzak kalmıştı. Bu dönemde Hakan Ural’ın sağlık durumunu merak eden sevenleri sosyal medyadan birçok paylaşım yaptı.

Yaşanan sürecin ardından Hakan Ural bugün Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluştu. Hakan Ural yaşadığı koronavirüs sürecini canlı yayında sevenlerine anlattı.

Delta varyantına yakalandığını açıklayan Hakan Ural, canlı yayında hastalık sürecini şöyle anlattı; "Bir anda gelişti. Sürecim tomografiyle başladı.

Kanımda ayrıca yüksek derecede enfeksiyon çıktı. Akabinde oksijen takviyesi yapıldı. Hastanede altı gün kaldım, bana iki gün gibi geldi."

"Hastanenin bahçesinde bol bol güneşlendim. Ben de ne olduğunu anlayamadım. Kortizon alıyorum. Stokin fırtınası denen koronavirüs hastalarının yedinci günde yaşadığı hastalığı geçirdim. Ya yoğun bakımlık olacaktım ya da iyileşecektim."

Ural, "Bu süreç duygusal anlamda genişlememe, hayata daha anlamlı bakmama neden oldu. Çok kıymet verdiğim insanlar hiç yanımdan ayrılmadı.

Onların değerini bu süreçte daha iyi anladım" dedi.

Sevdiklerine ve seyircilere bu süreçte yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Hakan Ural, eşinin de bu süreçte büyük destekçisi olduğunu söyledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuğba Özay'dan cesur paylaşım